Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  22°C / 10°C
REKLAMA

Derbowy weekend na boiskach powiatu świeckiego

Jakub Keller
13 października 2017, 09:27
Wda Świecie spróbuje zatrzymać w Poznaniu rozpędzonego ,,Kolejorza". Derby w Warlubiu i Serocku. Start Pruszcz znów stanie przed szansą objęcia prowadzenia w ,,okręgówce".
Piłkarze Wdy (niebieskie stroje) ostatni raz ze zwycięstwa cieszyli się 9 września.
Fot. Andrzej Bartniak

III Liga

Od 9 września kibice w Świeciu czekają na zwycięstwo Wdy. Podopieczni Marka Końki w poszukiwaniu trzech punktów wybiorą się jutro w podróż do Poznania, gdzie o godz. 12 zagrają z drugą drużyną Lecha Poznań, która z meczu na mecz gra coraz lepiej. Zawodnicy rezerw ,,Kolejorza" ostatni mecz przegrali... w drugiej kolejce, kiedy to dosłownie musieli przełknąć gorycz porażki w starciu z Bałtykiem Gdynia (0:5). Ostatniego gola w lidze gracze z poznania stracili natomiast 16 września.

IV Liga

Na ten mecz czekał chyba każdy kibic czwartej ligi z powiatu świeckiego. Pierwszy gwizdek derbowego meczu pomiędzy Startem Warlubie a Wisłą Nowe zabrzmi jutro o godz. 10 w Warlubiu. W lepszych nastrojach przystąpią do niego z pewnością gracze z Nowego, którzy dość niespodziewanie pokonali w zeszłym tygodniu Polonię Bydgoszcz 2:1. Warlubianie natomiast polegli w starciu z Pogonią Mogilno.

V Liga

Kolejne derby powiatu świeckiego rozegrane zostaną w Serocku, gdzie jutro o godz. 11 miejscowy Pomorzanin zagra z Torem Laskowice. Dla obu drużyn wydaje się być to mecz za sześć punktów. Zarówno Pomorzanin jak i Tor słabo radzą sobie w tym sezonie i zajmują miejsca w dole V ligi.

O tej samej porze w Toruniu rozpocznie się mecz o zupełnie inną stawkę. Miejscowy Pomorzanin, będący aktualnie liderem ,,okręgówki" zagra u siebie ze Startem Pruszcz. Jeśli graczom z Pruszcza uda się ograć torunian, to awansują na fotel lidera V ligi.

 sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz