Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Dominik Rubaj na podium III Turnieju Grand Prix Polski

bart
14 marca 2023, 15:41
Warcabista SIN Razem Świecie zajął drugie miejsce w rozegranym w minioną sobotę w Janikowie III Turnieju Grand Prix Polski.
Tym razem warcabista ze Świecia wywalczył srebro
Fot. nadesłane

W Ekstralidze w znakomitej obsadzie Dominik Rubaj zdobył 10 punktów w siedmiu rundach, co przy bardzo wysokiej punktacji pomocniczej, pozwoliło mu stanąć na drugim stopniu podium za Sebastianem Wieczorkiem i przed Damianem Jakubikiem.

Ponadto w ostatniej rundzie decydującej o podium Dominik Rubaj pokonał Jakuba Stacewicza z Olymp Błonie, który z zajmowanej po sześciu rundach pozycji lidera spadł ostatecznie na miejsce czwarte.

Reprezentant SIN Razem Świecie awansował z piątego miejsca na drugie. Turniej w Janikowie był kolejnym etapem przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Europy do lat 27 w grze szybkiej i błyskawicznej, które w ostatni weekend marca zostaną rozegrane w Julinku.

sportatextraswiecie [dot] pl