Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Karatecy rywalizowali w świeckiej hali

red
12 kwietnia 2022, 19:24
W Mistrzostwach Polski Północnej Polskiej Federacji Karate Kyokushin zorganizowanych w Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu wzięło udział 163 zawodników. Gospodarze zakończyli zawody z jednym złotym medalem, który zdobyła Roxana Szyndler.
W mistrzostwach wzięło udział ponad 160 zawodników
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Do Świecia na zaproszenie miejscowej Szkoły Kyokushin Karate przyjechało aż 18 drużyn, m.in. ze Świecia, z Bydgoszczy, Chełmna, Gdańska, Torunia, Wąbrzeźna, Zduńskiej Woli.

Mistrzostwa Polski Północnej rozegrane zostały w dwóch konkurencjach: kata i kumite knock-down kyokushin karate. Konkurencja kata odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe, w których wzięło udział 58 zawodników. Konkurencja kumite odbyła się z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe, w których wzięło udział 144 zawodników.

REKLAMA
REKLAMA

Szkołę Kyokushin Karate Świecie reprezentowało czworo zawodników: Roxana Szyndler, Karolina Stożek, Julia Jurczykowska oraz Hubert Migdalski. Najlepiej zaprezentowała się Roxana Szyndler która w kategorii 45 kg U-14 kumite dziewcząt wywalczyła złoty medal. Czwarte miejsce w kumite dziewcząt U-18 +55 kg wywalczyła natomiast Karolina Stożek.

W klasyfikacji klubowej w konkurencji kata najlepszy okazał się Klub Karate Kyokushin z Solca Kujawskiego natomiast w kumite zwyciężył Golubsko-Dobrzyński Klub Karate Kyokushin.

REKLAMA
REKLAMA

Sędzią głównym zawodów był shihan Bogusław Jeremicz 6 dan, natomiast sędzią technicznym mistrzostw był shihan Artur Wilento 5 dan. Ponadto ekipę sędziowską stanowiło aż 13 osób. Warto dodać, że w Mistrzostwach Polski Północnej rywalizowali zawodnicy wszystkich roczników, poczynając od kategorii U-10 z seniorami włącznie.

Organizatorem zawodów była Szkoła Kyokushin Karate w Świeciu przy współorganizacji Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA