Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Katarzyna Wenerska zagra u wicemistrza kraju

sport
6 lipca, 20:45
Developres SkyRes Rzeszów potwierdził transfer reprezentantki Polski ze Świecia. Do srebrnego medalisty minionego sezonu dołączy również Magdalena Jurczyk.
Katarzyna Wenerska (odwrócona przodem) to wychowanka Jokera
Fot. Marcin Saldat / Joker Świecie

Oficjalne stało się to, o czym w środowisku siatkarskim mówiło się już od dawna. Na długo przed wakacjami działacze Jokera ogłosili, że Katarzyna Wenerska nie będzie już zawodniczką świeckiej drużyny, ponieważ wybrała ofertę jednego z najsilniejszych klubów w Polsce. W ubiegłym tygodniu na stronie klubowej Developresu SkyRes Rzeszów pojawiła się już oficjalna informacja.

Na rozegraniu mądra, dokładna, idealna dla nas Kasia Wenerska - przedstawił nową zawodniczkę trener Stephane Antiga w mediach społecznościowych klubu.

Tym samym kariera Katarzyny Wenerskiej nabiera zawrotnego tempa. Przypomnijmy, że świecianka została dowołana w miejsce kontuzjowanej Marty Krajewskiej do kadry trenera Jacka Nawrockiego i zadebiutowała w reprezentacji Polski w meczu z Brazylią (0:3), a potem w pięciu kolejnych spotkaniach Ligi Narodów, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

Wenerska ma za sobą dwa sezony w Tauron Lidze. W sezonie 2017/18 występowała w  Pałacu Bydgoszcz, a w minionym, reprezentowała Jokera Świecie.

Po ogłoszeniu transferu Katarzyny Wenerskiej, klub z Rzeszowa potwierdził również, że jego szeregi wzmocni druga z zawodniczek występujących w poprzednim sezonie w Świeciu - Magdalena Jurczyk.

sportatextraswiecie [dot] pl