Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Każdy może wziąć udział w Mistrzostwach Województwa Family Cup w kolarstwie górskim

bart
26 sierpnia, 13:15
W najbliższą niedzielę na torze rowerowym, na osiedlu Miasteczko w Świeciu odbędą się mistrzostwa w kolarstwie górskim. Mogą w nich wystartować nawet 7-letnie dzieci.
W tym roku zamiast przy świeckim zamku zawodnicy ścigać się będą na torze Czarna Woda Singletruck
Fot. Andrzej Bartniak

Rowerzyści, którzy do tej pory ścigali się na terenie wokół świeckiego zamku, w tym roku będą rywalizować na nowym torze rowerowym, na osiedlu Miasteczko.

Przewidziane następujące kategorie: dzieci 7-10 lat, młodzicy 11-12 lat, młodzicy 13-14 lat, młodziczki 11-14 lat, juniorzy młodsi 15-16 lat, juniorzy starsi 17-18 lat, juniorki 15-19 lat, orlicy 19-23 lata, seniorki 20-34 lata, seniorzy 24-34 lat, weteranki 35 i więcej lat, weterani 36-45 lat i weterani starsi 46 i więcej lat. Wpisowe wynosi: 5 zł – dzieci do 14 lat, 10 zł – zawodnicy 15-18 lat, 15 zł – dorośli.

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony www.familycup.pl oraz w niedzielę od godz. 9.30 w biurze zawodów. Start pierwszej grupy przewidziany o godz. 11. Wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe oraz wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl