Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Halina, Karolina
 • intensywne opady deszczu
  Dzisiaj:
  36°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  25°C / 16°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 13°C
REKLAMA

Martyna Radzio z Wisły Świecie wróciła z medalem

red
4 kwietnia, 20:43
Zapaśniczka Wisły Świecie wywalczyła brązowy krążek podczas Pucharu Polski Kadetek w Kołobrzegu w kategorii wagowej 73 kg.
Zapaśnicy i trenerzy Wisły Świecie na zawodach w Kołobrzegu
Fot. nadesłane

- Martyna już od dłuższego czasu pokazywała, że jest w bardzo dobrej formie i mieliśmy podstawy wierzyć, że osiągnie dobry wynik, dlatego cieszymy się z jej sukcesu – powiedział Klaudiusz Sikorski, prezes Wisły Świecie.

Martyna Radzio stoczyła w Kołobrzegu trzy pojedynki, dwa zwycięskie i jeden przegrany. W swojej grupie eliminacyjnej zajęła drugie miejsce. Do walki finałowej zabrakło jej dwóch punktów, ale ostatecznie zajęła trzecie miejsce, zdobywając brązowy medal Pucharu Polski Kadetek.

W Kołobrzegu wystąpili również Jakub Witkowski oraz Jakub Cumbrowski. Obaj przegrali po dwa pojedynki.

- Kuba Witkowski dwukrotnie mimo tego, że prowadził na punkty, został przez przeciwników położony na plecy i przegrał oba pojedynki. Jakub Cumbrowski natomiast obie walki przegrał minimalnie na punkty 9-10 – dodaje Klaudiusz Sikorski.

Wiślacy planują już udział w kolejnych zawodach. Najważniejsze z nich czekają klub już w czerwcu, gdy odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach.

sportatextraswiecie [dot] pl