Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maria, Napoleon, Nikodem
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  33°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 20°C
REKLAMA

W Decznie weekend upłynął pod znakiem siatkówki

red
4 lipca, 14:16
VI Turniej Plażowej Piłki Siatkowej im. Eugeniusza Krzyżanowskiego o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Świeciu cieszył się sporym zainteresowaniem. Przez dwa dni na dwóch boiskach rywalizowało 12 par męskich i 11 damskich.
Uczestnicy i zwycięzcy turnieju z trofeami
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Dwudniowe zawody rozpoczęły się od zmagań kobiet. Do gry systemem brazylijskim przystąpiło 11 par. Wystartowały zawodniczki m. in. ze Świecia, Grudziądza, Kwidzyna, Unisławia, Gdyni i Gdańska.

To właśnie siatkarki z Trójmiasta zdominowały rywalizację. Najlepsze okazały się Karolina Kirszensztein i Natalia Gajewska (Gdańsk), które w finale pokonały parę Katarzyna Lipska/Patrycja Deja (Gdańsk/Gdynia) 2:0 (15:8, 15:11).

REKLAMA
REKLAMA

Do rywalizacji stanęło 11 par damskich

Trzecie miejsce zajęły Agata Szwaba (Świecie) i Anna Grzempowska (Unisław), które pokonały triumfatorki z ubiegłego roku Annę Jakimską i Monikę Osajcę-Kanyion (Gdańsk) 2:1 (15:13, 11:15, 11:7).

- W tym roku w rywalizacji pań mieliśmy bardzo wysoki poziom sportowy, o czym może świadczyć fakt, że zwyciężczynie sprzed roku zajęły dopiero czwarte miejsce – mówiła podczas wręczania nagród Anna Herman, dyrektor ds. sportowych Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

W niedzielę do rywalizacji przystąpili mężczyźni. Do turnieju zgłosiło się 12 par. Tu już niespodzianek nie było. Zwyciężyli, podobnie jak przed rokiem, Tomasz Wołoszuk (Osie) i Kacper Bobrowski (Bydgoszcz), którzy w finale pokonali duet z Gdańska - Bartłomieja Więckiewicza i Macieja Ptaszyńskiego 2:0 (15:13, 15:6).

Trzecie miejsce zajęli Damian Gajewski i Piotr Kołtuński z Dąbrowy Biskupiej, którzy pokonali Tymoteusza Juszczaka i Marka Subocza (Giewartów/Poznań) 2:1 (12:15, 15:12, 13:11).

Trzy najlepsze drużyny zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet otrzymały nagrody pieniężne, które wręczali Anna Herman dyrektor OKSiR-u Świecie ds. sportu, Adam Cieślak, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świeciu oraz członkowie rodziny Eugeniusza Krzyżanowskiego, którego pamięci był poświęcony dwudniowy turniej.

sportatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA