Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jan, Ksawery, Luiza
REKLAMA

W Świeciu spotkali się najlepsi brydżyści [zdjęcia]

red
5 września 2022, 18:11
Sala rozgrzewkowa Hali Widowiskowo-Sportowej w Świeciu po raz pierwszy stała się areną rozgrywek brydżowych podczas Ogólnopolskiego Turnieju Par Zdzisława Strzemkowskiego pod patronatem burmistrza Świecia.
Zwycięzcy turnieju (z pucharami) z przedstawicielami władz miasta i kierownictwa hali
Fot. nadesłane

Jak przyznali organizatorzy, zawody w Świeciu miały najwyższą możliwą rangę. Nigdy do tej pory w naszym mieście nie grali tak doświadczeni zawodnicy. Wystartowały 22 pary, które przez ponad sześć godzin walczyły o tytuł najlepszej.

Pierwsze miejsce w turnieju wywalczyli Waldemar Kamiński i Eugeniusz Krawczyk (Oblak Dol-By Bydgoszcz). Drugą lokatę zapewnili sobie Jan Nawrocki (Bemix Więcbork) i Bohdan Pliszka (Bin Aleksandrów Kujawski). Trzecie miejsce natomiast zdobyli Leszek Kawski (BtG) i Bartłomiej Kamelski (TkB Pak Chemik Bydgoszcz).

Wiesław Pytliński za naszym pośrednictwem pragnie podziękować za organizację turnieju Burmistrzowi Świecia, Krzysztofowi Kułakowskiemu oraz spółce Vistula-Park Świecie, zarządzającej Halą Widowiskowo-Sportową w Świeciu, Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu oraz firmom Mondi Świecie i Mekro.

sportatextraswiecie [dot] pl