Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Wygodny rywal Wdy. Arcyciekawie w IV lidze. Hit w okręgówce

Jakub Keller
3 listopada, 15:16
Spory zastrzyk emocji na niemal miesiąc przed zimową przerwą otrzymają kibice piłki nożnej z powiatu świeckiego. Wda zagra z Energetykiem. W IV lidze zmierzą się sąsiedzi z tabeli. Pojedynek Start – Mustang hitem „okręgówki".
Wda (niebieskie stroje) miała dotąd powody do zadowolenia po meczach z niżej notowanymi rywalami
Fot. Andrzej Bartniak

III liga

Jutrzejszy przeciwnik Wdy Świecie znajduje się obecnie w strefie spadkowej. Z dorobkiem dziewięciu oczek, gracze Energetyka Gryfino zajmują szesnaste miejsce w tabeli. Świeckiemu zespołowi odpowiada jednak taki przeciwnik. Przynajmniej tak wynika ze statystyk.

Podopieczni Marka Końki większość punktów zdobyli w tym sezonie z niżej notowanymi rywalami. Ponadto w oczy rzuca się słaba skuteczność gryfinian w ataku (zaledwie osiem strzelonych bramek), co czyni ich w tym elemencie najsłabszymi w lidze. Patrząc z drugiej strony – obrona Wdy do najszczelniejszych nie należy. Tylko Centra Ostrów Wielkopolski, GKS Przodkowo i Górnik Konin straciły póki co więcej goli niż zespół ze Świecia.

Zapowiada się zatem ciekawe spotkanie. Kibice z pewnością nie pogardziliby, gdyby spotkanie z Energetykiem było tak emocjonujące, jak choćby to z GKS-em Przodkowo. Pierwszy gwizdek w tym meczu zabrzmi jutro o godz. 13.00.

IV liga

Do arcyciekawych spotkań dojdzie też jutro na czwartoligowych boiskach w powiecie świeckim. Start Warlubie i Wisła Nowe, czyli 10 i 11 drużyna w tabeli, podejmą odpowiednio Unię Janikowo (12 lokata) i Orlęta Aleksandrów Kujawski, która obecnie zajmuje 13 miejsce w IV lidze. Spotkanie w Warlubiu rozpocznie się o godz. 14.00. Godzinę wcześniej piłkarze wybiegną na murawę w Nowem.

V liga

Zeszłotygodniowa porażka Mustanga Ostaszewo z Pomorzaninem Toruń wywindowała Start Pruszcz na pozycję wicelidera okręgówki. Niedzielne spotkanie obu drużyn okrzyknięte zostało hitem V ligi. Oba zespoły zgromadziły jak dotąd 22 punkty.

Bardzo ciasno zrobiło się zresztą w tabeli po zeszłotygodniowych meczach. Drugi Start Pruszcz ma przewagę zaledwie trzech oczek nad dziewiątym BKS-em Bydgoszcz. Mecz w Ostaszewie, do którego dojdzie w niedzielę o godz. 13.00 można zatem śmiało zaliczyć do „tych za sześć punktów".

Niemal identycznie sytuacja wygląda na dole zestawienia. Trzeci od końca Tor Laskowice zagra jutro o godz. 13.00 u siebie z ostatnią Drwęcą Golub Dobrzyń. „Jak nie teraz, to kiedy?" - zdają się mówić kibice w Laskowicach, którzy na zwycięstwo swoich ulubieńców czekają od 23 września.

Pół godziny później rozpocznie się mecz w Serocku, gdzie miejscowy Pomorzanin podejmie niepokonanych od ośmiu kolejek graczy Promienia Kowalewo Pomorskie.

sportatextraswiecie [dot] pl

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz