Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Dominika, Norbert, Paulina
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  25°C / 13°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  26°C / 13°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  26°C / 14°C
REKLAMA

Regulamin portalu

Niniejszy Regulamin określa ogólne zasady funkcjonowania portalu Extraswiecie.pl. Wydawcą Portalu jest Rubikon Media, ul. Krausego 17/20, 86-105 Świecie.

1.Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z Portalu w sposób zgodny z Regulaminem, przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego oraz dobrymi obyczajami.

2.Użytkownik jest w szczególności zobowiązany do:

a. powstrzymywania się od działań mogących naruszyć prywatność lub dobre imię innych Użytkowników,

b. powstrzymania się od umieszczania na Portalu oraz przekazywania za jego pośrednictwem treści i materiałów oraz reklam i ogłoszeń sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, godzących w uczucia religine i orientację seksualną, obscenicznych i pornograficznych, gróźb oraz treści uważanych powszechnie za obraźliwe, wyszydzających wygląd, stan zdrowia, sytuację materialną, narodowość i naruszających dobra osobiste.

Komentarze

1.Użytkownicy mają prawo do umieszczania komentarzy do materiałów redakcyjnych znajdujących się na Portalu za pomocą formularzy do tego przeznaczonych

2. Usługodawca ma prawo usunięcia komentarzy, reklam i ogłoszeń naruszających postanowienia Regulaminu.

3. Usługodawca ma prawo bez podania przyczyn, zawiesić możliwość umieszczania komentarzy dotyczących danego wątku/tematu w ramach Portalu oraz bezpłatnych ogłoszeń.

Reklamy

Redakcja Extraswiecie.pl oraz jego wydawca nie ponoszą odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam i ogłoszeń. Usługodawca ma prawo odmówić publikacji reklam lub ogłoszeń bez podania przyczyn lub w przypadku, gdy naruszają one postanowienia Regulaminu.

Kontakt

W przypadku pytań dotyczących powyższego regulaminu i warunków korzystania z portalu prosimy o kontakt pod adresem: redakcjaatextraswiecie [dot] pl.