Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Tadeusz, Cyryl, Wioletta
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • pochmurnie
  Jutro:
  15°C / 7°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  14°C / 6°C

Dlaczego drzewa są ważne? Przedszkolaki z Drzycimia już to wiedzą [zdjęcia]

bart
12 października, 14:55
Miniony poniedziałek minął w Przedszkolu w Drzycimiu pod znakiem obchodów Dnia drzewa. Święto ma uświadamiać najmłodszym jak ważna jest dla człowieka przyroda.
Pamiątkowe zdjęcie jednej z przedszkolnych grup
Fot. nadesłane

Za sprawą obchodów sala przybrała odświętny wystrój, a rodzice przedszkolaków zadbali o to, aby  w garderobie dzieci pojawiły się zielone elementy. Odpowiedni nastrój i scenografia były wstępem do zabaw i pogadanek na temat wagi przyrody w życiu człowieka. Dzieci dowiedziały się dlaczego tak ważne są drzewa i jaką rolę spełniają w ekosystemie.  

Największą atrakcją okazało się grupowe przygotowanie tortu, który choć niejadalny, wprawił wszystkich w zachwyt. Wszystkie dzieci, które uczestniczyły w świętowaniu otrzymały pamiątkowe odznaki. Ważnym zadaniem okazało się też posadzenie otrzymanych sadzonek drzew, które upiększą przedszkolny ogród.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl