Connect with us

Czego szukasz?

Styl życia

Jubileusz wzorowej pracy policjanta świeckiej drogówki

Asp. szt. Arkadiusz Lauda obchodził jubileusz 25-lecia służby. Wyróżniony otrzymał od komendanta KPP w Świeciu list gratulacyjny, symboliczny upominek oraz życzenia dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

Udostępnij
Fot. KPP Świecie

W Komendzie Powiatowej Policji w Świeciu uroczyście wyróżniono asp. szt. Arkadiusza Laudę, który obchodził jubileusz swojej służby.

Komendant Powiatowy Policji w Świeciu mł. insp. Marek Mitura wręczył jubilatowi list gratulacyjny i okolicznościowy upominek. Podczas uroczystości komendant podziękował policjantowi za lata rzetelnej i ofiarnej służby dla społeczeństwa. Podkreślił zaangażowanie i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych przez jubilata i jednocześnie życzył dalszych sukcesów.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama