Connect with us

Czego szukasz?

Styl życia

Kiedy strażak bierze ślub, to tradycji musi stać się zadość

W minioną sobotę ślub brał strażak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. Koledzy zadbali o odpowiednią oprawę uroczystości.

Udostępnij
Były życzenia i szpaler ze strażackich toporków / Fot. KP PSP

Związek małżeński zawarł strażak Daniel Pajdosz ze świeckiej komendy powiatowej.

Życzenia nowożeńcom w imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych złożyli dowódca jednostki ratowniczo-gaśniczej bryg. Paweł Puchowski oraz delegacja z komendy.

Zgodnie ze strażacką  tradycją, funkcjonariusze przygotowali dla młodej pary szpaler ze strażackimi toporkami oraz "bramę" z pożarniczymi akcentami – informuje na Facebooku KP PSP w Świeciu.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Reklama