Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Justyna, Julianna, Krzysztof

Mieszkańcy Warlubia będą mieć pisankę w rozmiarze XXL. Teraz trzeba ją pokolorować

Andrzej Bartniak
1 kwietnia, 19:47
Z ciekawą świąteczną inicjatywą wyszła do mieszkańców pełniąca funkcję wójta Anna Ośko. Na skwerze w Warlubiu stanęło wielkie drewniane jajo, które każdy może przyozdobić według własnego uznania.
Wybierając się na kolorowanie warto pomyśleć o zabraniu swoich kredek
Fot. materiały Anny Ośko

Aby choć trochę zaakcentować zbliżającą się Wielkanoc na skwerze stanęła wielka pisanka oraz barwne dekoracje nadające wiosenny charakter temu miejscu. Pisanka celowo jest jednobarwna. 

- Pomalujmy ją wspólnie - zachęca Anna Ośko, pełniąca funkcję wójta gminy Warlubie. - Wybierzmy się z dziećmi na spacer i dorysujmy kolejne dekoracyjne elementy. Zachęcam też do pisania życzeń od mieszkańców dla mieszkańców, z drugiej strony pisanki. Proponuję też zabrać z domu kredki świecowe, bo nie wiem na jak długo wystarczą te pozostawione w woreczku między doniczkami. 

Drewniane jajo, będące prezentem dla gminy,  jest dziełem firmy Drew-Mont Rafała i Barbary Sulkowskich. Swój udział w jego postaniu ma też Michał Strelau. 

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl