Connect with us

Czego szukasz?

Styl życia

Nauczyciel muzyki z naszego powiatu śpiewa w popularnym telewizyjnym programie [wideo]

Daniel Grzybowski, nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej w Grupie (gmina Dragacz), jest jednym z uczestników programu typu talent show "The Voice of Poland".

Udostępnij
Daniel Grzybowski w "The Voice of Poland" / TVP2

Daniel Grzybowski mieszka w Grudziądzu, ale uczy muzyki w podstawówce w Grupie koło Dragacza.

Poza tym prowadzi własne studio nagrań, w którym produkuje, miksuje i komponuje. Jest multiinstrumentalistą: gra na gitarze, pianinie, perkusji i trąbce.

Zgromadził materiał na własną płytę, ale z braku czasu nie udało mu się jeszcze jej wydać.

W ubiegłym tygodniu zaśpiewał w programie "The Voice of Poland", emitowanym na antenie TVP2, piosenkę "Who Wants to Live Forever" zespołu Queen, zyskując bardzo pochlebne opinie jury.

Muzyczne zmagania Daniela Grzybowskiego będziemy oglądać  - i trzymać kciuki za zwycięstwo – w kolejnych odcinkach "The Voice of Poland".

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama