Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Milena, Robert, Rafał

Pandemia namieszała w stypendiach artystycznych przyznawanych co roku w Świeciu

ap
31 grudnia, 04:05
Po 15 stycznia 2021 r. komisja ogłosi nazwiska osób, którym przyznano stypendia artystyczne. Nastąpi to później niż zwykle z powodu epidemii koronawirusa.
Fot. 123RF

Wnioski w ramach programu stypendialnego dla osób uzdolnionych artystycznie można było składać do końca listopada 2020 r.(informowaliśmy o tym tutaj)

O przyznawane co roku stypendium mogą ubiegać się osoby mieszkające w gminie Świecie, mające ma swoim koncie osiągnięcia artystyczne (nagrody, wyróżnienia, własne wystawy, udział w programach radiowych i telewizyjnych).

Stypendia są przyznawane między innymi w takich dziedzinach, jak sztuki plastyczne, śpiew, literatura, fotografia, muzyka i taniec. Można je otrzymać maksymalnie na 12 miesięcy.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

źródło: Urząd Miejski w Świeciu