Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Pięknie śpiewali. Konkurs piosenki Vokale w świeckiej Stokrotce [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
10 listopada, 20:44
Już po raz piąty Spółdzielczy Ośrodek Kultury Stokrotka w Świeciu był gospodarzem Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Vokale. Przed jurorami postawiono wyjątkowo trudne zadanie, bo poziom wokalistów był niezwykle wyrównany.
Grand Prix konkursu z rąk Krzysztofa Kułakowskiego, burmistrza Świecia, odebrała Maja Golańska
Fot. Andrzej Bartniak

Przez kilka godzin Spółdzielczy Ośrodek Kultury Stokrotka na Mariankach rozbrzmiewał w czwartek śpiewem. Konkurs Vokale to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu ośrodka.

Młodych wokalistów z różnych regionów kraju oceniało jury w składzie: Beata Śnieg, Julia Olędzka-Zienkowska i Kacper Andrzejewski. Konkurs prowadziła jego pomysłodawczyni Ada Olędzka.

Grand Prix odebrała Maja Golańska z Zalasewa koło Poznania. Laury w Świeciu to kolejny punkt na bardzo długiej liście sukcesów tej wokalistki. 

W najmłodszej kategorii wiekowej do lat 10 nagrody za pierwsze trzy miejsca odebrały kolejno: Bianka Berezowska, Aleksandra Drewkowska i Oliwia Golańska. Wyróżniono Klaudię Kałużną i Lenę Ostrowską.

W kategorii 11-14 lat statuetkę za pierwsze miejsce odebrała Karolina Kreja. Podobne statuetki za drugie i trzecie miejsca Dariusz Zawadziński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Świeciu, wręczył Małgorzacie Manthey i Darii Pruskiej. Wyróżniono Aleksandrę Michalską, Aleksandrę Juchniewicz i Jakuba Młynarza.

W najstarszej grupie wiekowej 15-18 lat triumfowała Julia Hoffman. Druga lokata przypadała Sandrze Wawer, a trzecia Julii Rańdzie. Jury postanowiło też wyróżnić Roksanę Roszkowską, Natalię Kawszyn i Julię Wiśniewską.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl