Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Lidia, Jan, Marek
REKLAMA

Studia podyplomowe - prawo. Kierunki, które możesz studiować online

materiał partnera
30 stycznia 2023, 19:47
studia podyplomowe prawo 1

Absolwenci prawa z pewnością dobrze wiedzą, jak ważne jest jak najwcześniejsze zdobywanie doświadczenia w zawodzie. Praktyki studenckie w wybranej kancelarii mogą otworzyć drzwi do zatrudnienia na pełny etat i ułatwią start w tak wymagającej branży. W jaki inny sposób możesz zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy? Dobrym wyborem są studia podyplomowe z prawa, na które możesz zapisać się online.

Co warto wiedzieć o studiach z prawa online?

Nie trzeba było długo czekać, aby razem z rozwojem internetu branża edukacyjna przeniosła się do sieci. Dzięki temu, jeśli masz już ukończoną magisterkę, możesz zapisać się na studia podyplomowe z prawa w formie online, które umożliwiają zdobycie nowej wiedzy i kwalifikacji bez wychodzenia z domu.

Zazwyczaj trwają one 2 semestry, podczas których otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej. To właśnie na niej czekają materiały edukacyjne i testy do zaliczenia. Aby zdobyć świadectwo ukończenia prawa na podyplomowych studiach online, wystarczy zdać tzw. test generalny i obronić pracę dyplomową.

Co istotne, wybierając studia prawnicze online, nie musisz ograniczać się wyłącznie do jednego kierunku. Wygodna i elastyczna forma nauczania sprawia, że wielu słuchaczy decyduje się na równoległe studiowanie dwóch, a czasami nawet trzech ścieżek. W wielu miejscach możesz otrzymać dodatkowy rabat na każdy kolejny kierunek studiów podyplomowych z prawa.

Polecane kierunki studiów podyplomowych z prawa

W przypadku prawa online lista kierunków podyplomowych jest dość długa i różnorodna, a co za tym idzie – z pewnością znajdziesz dla siebie specjalizację, która ułatwi ci znalezienie zatrudnienia w wybranej dziedzinie prawa. Między innymi możesz wziąć udział w rekrutacji na:

  • prawo karne materialne i procesowe,
  • egzekucję administracyjną,
  • compliance w organizacji,
  • prawo medyczne i bioetykę,
  • prawo nowych technologii,
  • prawo gospodarki nieruchomościami,
  • audyt śledczy,
  • zawód mediatora,
  • ekspertyzę dokumentów,
  • prawo dla tłumaczy przysięgłych i specjalistycznych.

Na te i inne kierunki podyplomowych studiów prawniczych online możesz zapisać się w Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego – placówki ze statusem uczelni wyższej, która cieszy się dobrymi opiniami wśród aktualnych słuchaczy i absolwentów oraz otrzymała tytuł Uczelni Roku Polski 2022.

Podyplomowe studia prawnicze online – wyspecjalizuj się bez wychodzenia z domu

Po przeczytaniu naszego artykułu wiesz już, jak różnorodna jest lista kierunków z prawa na studiach online.

Pełną ofertę specjalizacji znajdziesz na tej stronie: https://studia-online.pl/oferta/3.

Bez względu na to, którą ścieżkę wybierzesz, możesz mieć pewność, że zdobywanie wiedzy i kwalifikacji nie odbije się negatywnie na twoim życiu prywatnym i zawodowym. Nie musisz z niczego rezygnować, zmniejszać wymiaru godzin w aktualnym miejscu pracy czy nawet odkładać urlopu na później. Ogromną zaletą studiów podyplomowych z prawa w formie online jest fakt, że możesz uczyć się z każdego miejsca na świecie i o dogodnej dla siebie porze.