Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Angeliki, Honorata, Mikołaj
REKLAMA

Trenuj formę i poskacz na orliku z Adą Krzemińską

Andrzej Bartniak
22 sierpnia, 19:42
W najbliższy czwartek na orliku w Świeciu odbędzie się maraton kangoo jumps.
Organizatorzy zalecają, aby zabrać wodę do picia i... dobre humory
Fot. Andrzej Bartniak

Czwartkowy trening na orliku przy Szkole Podstawowej nr 8 w Świeciu rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa 90 minut. Prowadząca ćwiczenia Ada Krzemińska udostępni za darmo buty kangoo (trzeba posiadać czystą parę skarpetek) i 18 stepów.

Impreza adresowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i do dorosłych. To świetna okazja do tego, aby spróbować swoich sił w kangoo jumps.

To jedno z ostatnich wakacyjnych wydarzeń odbywa się w ramach programu „Żyj Sportem” finansowanego przez OKSiR.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl