Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  32°C / 20°C
 • zachmurzenie duże
  Pojutrze:
  34°C / 23°C
REKLAMA

Ubezpieczenie na życie możesz kupić online w kilka chwil

materiał partnera
1 sierpnia, 21:02

Ubezpieczenie na życie jest zabezpieczeniem dla bliskich na wypadek, gdyby cię zabrakło. Nie musisz jednak ograniczać się jedynie do podstawowej ochrony. Zakres ubezpieczenia możesz wygodnie rozszerzyć online. Do wyboru masz m.in. polisę na wypadek nagłego zachorowania bądź wypadku. Oferty poszczególnych towarzystw wygodnie zweryfikujesz w internecie.

Dlaczego warto zawrzeć umowę ubezpieczenia na życie? 

W życiu trzeba być przygotowanym na różne nagłe sytuacje, które potrafią obrócić codzienność o 180 stopni. W razie wypadku, choroby albo śmierci bliskiej osoby możesz liczyć na wypłatę świadczenia w wysokości ustalonej w umowie. 

W przypadku śmierci ubezpieczonego wskazani uposażeni otrzymają określone środki, które pomogą im w utrzymaniu, organizacji pogrzebu czy zaspokojeniu późniejszych potrzeb. Jeśli zachorujesz albo ulegniesz wypadkowi, polisa pozwoli pokryć koszty leczenia i rehabilitacji. W przypadku niektórych ubezpieczeń otrzymasz również regularne wypłaty – mają one pełnić funkcję zamiennika wynagrodzenia, którego z powodu stanu zdrowia nie będziesz mógł uzyskiwać. 

Polisę na życie powinien zawrzeć każdy, niezależnie od wieku. O bezpieczeństwo rodziny warto dbać już od wczesnych lat. Zwykle ubezpieczenie możesz wykupić od momentu osiągnięcia pełnoletności aż do wieku emerytalnego. Warunki umowy dostosujesz do swoich potrzeb. 

Jak można zawrzeć polisę na życie? 

Ubezpieczenie na życie możesz zawrzeć online, bez wychodzenia z domu. Z poziomu przeglądarki wygodnie porównasz oferty i zdecydujesz, które parametry są ci najbardziej potrzebne. 

Polisa na życie online niczym nie różni się od tej zawieranej tradycyjnie, w placówce ubezpieczyciela. Wszystkie dokumenty otrzymasz w formie elektronicznej. Oferta zostanie przygotowana na podstawie podanych przez ciebie danych. Nie musisz spieszyć się ani ograniczać. Dzięki dostępności warunków ubezpieczenia online spokojnie przejrzysz wszystkie dokumenty i porównasz możliwości. 

Parametry polis na życie 

Nie wiesz, na które parametry produktu zwracać uwagę podczas przeglądania ofert ubezpieczenia na życie? Skup się na swoich głównych potrzebach i oczekiwaniach. 

Jeśli zależy ci na pełnej ochronie, oprócz standardowego zakresu dobierz również ubezpieczenie od chorób niestandardowych oraz leczenia specjalistycznego. Możesz też połączyć funkcję ochronną polisy z możliwością oszczędzania bądź inwestowania. W przypadku tej opcji część płaconej składki jest przekazywana na oddzielne konto. 

Ciekawym rozwiązaniem jest również zawarcie polisy na życie dla kilku osób. W ten sposób zwiększa się bezpieczeństwo całej rodziny na wypadek nagłego zachorowania, wypadku bądź śmierci osoby bliskiej. 

Wybierając polisę na życie, zawsze musisz świadomie ustalić sumę ubezpieczenia oraz wybrać interesujące cię opcje dodatkowe. W razie potrzeby możesz również rozszerzyć zakres polisy w trakcie trwania umowy.