Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

TBS


 OGŁOSZENIE

O możliwości uzyskania mieszkania na wynajem w zasobach Świeckiego Towarzystwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o.

Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o. ogłasza, że wydaje wnioski na wynajęcie mieszkania w budynku, którego realizacja przewidziana jest na Osiedlu Marianki IV, pomiędzy ulicami Paderewskiego i Piłsudskiego. Budynek będzie się składał z 48 dwupokojowych mieszkań o powierzchni od 44,7 m2 do 59,7m2.Oddanie budynku do użytku przewidziane jest na styczeń 2021 roku.

Osoby zainteresowane uzyskaniem mieszkań na zasadach najmu prosimy o kontakt z ŚTBS Sp. z o.o., którego siedziba znajduje się przy ulicy Kościuszki 9 lub kontakt telefoniczny pod numerem: 52 33 11 710.

Wnioski o uzyskanie mieszkań będą wydawane od poniedziałku do piątki w godzinach od 8.30 do 13.30 w siedzibie towarzystwa.


 

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

27
27

Wiadomości

Radni przyjęli nowe stawki podatku od nieruchomości, które zaczną obowiązywać w 2024 r.

10
10

Wiadomości

Na ul. Tucholskiej w Świeciu samochód dostawczy uderzył w latarnię. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, szybko wyszło na jaw, co było powodem braku koncentracji...

Wiadomości

Właściciele i szefowie firm będą biznesowymi doradcami gminy Świecie. Właśnie zainicjowano czteroletnią kadencję Społecznej Rady Gospodarczej. Czym się będzie zajmowała?

25
25

Wiadomości

Na czwartkowej sesji Rady Miejskiej w Świeciu złożono podziękowania i gratulacje posłance Iwonie Karolewskiej, która do niedawna była sekretarzem powiatu i radną gminy.

13
13

Wiadomości

Za czyją sprawą woda w strumieniu przepływającym przez Warlubie przybrała mleczną barwę? Miejscowa firma mleczarska zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego.

Reklama
Reklama

Wideo