Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

TBS


 OGŁOSZENIE

O możliwości uzyskania mieszkania na wynajem w zasobach Świeckiego Towarzystwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o.

Świeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Świeciu Sp. z o.o. ogłasza, że wydaje wnioski na wynajęcie mieszkania w budynku, którego realizacja przewidziana jest na Osiedlu Marianki IV, pomiędzy ulicami Paderewskiego i Piłsudskiego. Budynek będzie się składał z 48 dwupokojowych mieszkań o powierzchni od 44,7 m2 do 59,7m2.Oddanie budynku do użytku przewidziane jest na styczeń 2021 roku.

Osoby zainteresowane uzyskaniem mieszkań na zasadach najmu prosimy o kontakt z ŚTBS Sp. z o.o., którego siedziba znajduje się przy ulicy Kościuszki 9 lub kontakt telefoniczny pod numerem: 52 33 11 710.

Wnioski o uzyskanie mieszkań będą wydawane od poniedziałku do piątki w godzinach od 8.30 do 13.30 w siedzibie towarzystwa.


 

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

21
21

Wiadomości

Potrafią szybko obezwładnić i dobrze strzelają. Dwaj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu zajęli drugie miejsce w województwie kujawsko-pomorskim.

6
6

Wiadomości

W sobotę Ochotnicza Straż Pożarna w Wielkim Komorsku w gminie Warlubie świętowała 115. rocznicę powstania. Urodzinową fetę połączono z gminnymi obchodami Dnia Strażaka.

9
9

Wiadomości

W nocy na teren posesji w Brzeźnie koło Pruszcza wjechał z hukiem kierowca volkswagena.

5
5

Wiadomości

Dziś w Bratwinie (gmina Dragacz) odbyła się kolejna impreza z cyklu Wrak Race Tor Bratwin. Wydarzenie przyciągnęło fanów tego typu wyścigów z kilku województw.

12
12

Wiadomości

Prawdopodobnie w lipcu zostanie ogłoszony kolejny przetarg na dokończenie budowy przedszkola i żłobka w Warlubiu. Do tego czasu gmina musi postarać się o pieniądze.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wideo