Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Ach, cóż to były za emocje. Wielkie rowerowe ściganie na stadionie Wdy [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
25 września, 15:04

Ponad 140 uczestników zgromadziły niedzielne zawody "Na sportowo i z rowerem, czyli czar dwóch kółek". Najmocniej obsadzona była kategoria dzieci w wieku przedszkolnym. Tym zmaganiom towarzyszyły również największe emocje.

Podczas wyścigów dzieci okazję do wykazania się kondycją mieli także rodzice
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Ta jesienna impreza od lat cieszy się dużym powodzeniem. W tym roku organizatorowi, Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu, pomogła także piękna pogoda, która niewątpliwie miała wpływ na rekordową frekwencję. Numery startowe odebrało 142 zawodników, w tym 107 dzieci.

Rywalizowano w siedmiu kategoriach. Największa konkurencja była w najmłodszych grupach wiekowych, czyli dzieci przedszkolnych, które ścigały się na dystansach 100 lub 200 m w zależności od rodzaju roweru. Na krótszym odcinku walczyły o medale dzieci jeżdżące na rowerach biegowych.

REKLAMA
REKLAMA

"Na sportowo i z rowerem, czyli czar dwóch kółek" to zawody w formie pikniku sportowego adresowanego do całych rodzin. Oprócz rywalizacji na bieżni stadionu odbywały się też konkursy i zabawy.

Tradycyjnie losowano nagrody niespodzianki dla uczestników wyścigów. Jedną z nich był rower. Dodatkowo na boisku betonowym urządzono strefę zabawy z darmowymi dmuchańcami i innymi atrakcjami przygotowanymi przez świecki OKSiR.

Po konkursach w toczeniu obręczy i możliwie najwolniejszej jazdy na rowerze odbyły się wyścigi dla dorosłych.

Poniżej galeria zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Szkoda ze dopuszczony był gościu w butach przywiązywanych do roweru... bez sensu 

Odpowiedzi: 0

szkoda ze dzieciaczki wszystkie nie dostaly chocby dyplomu za wziecie udzialu.Niektorym bylo smutno

Odpowiedzi: 0

Wszystkie dzieci powinny dostać jakiekolwiek nagrody pocieszenia jakiś soczek ,baton małe  chipsy itp .To groszowe sprawy .Nie umiecie pozyskać sponsora . Sam bym to zasponsorował , chociaż zysk miesięczny teraz u mnie kiepski 50-60 tyś.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz