Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agata, Ambroży, Marcin
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  -3°C / -5°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  -3°C / -6°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -1°C / -5°C

Całe starostwo biło brawa służbie zdrowia [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
7 kwietnia, 19:07

Ta spontanicznie zorganizowana akcja miała być wyrazem wdzięczności dla tych wszystkich, którzy walczą z epidemią na pierwszej linii frontu.

W oknach stanęli wszyscy obecni pracownicy starostwa
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Dziś w Światowym Dniu Zdrowia wielu wyszło na balkony lub stanęło w oknach by oklaskami podziękować wszystkich pracownikom służby zdrowia, którzy nie bacząc na swoje bezpieczeństwo, walczą z pandemią. Do akcji przyłączyli się też pracownicy Starostwa Powiatowego w Świeciu. O godz. 13.00 na moment oderwali się od swoich obowiązków by przez kilka minut bić gromkie brawo lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, farmaceutom.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (21)

Po zdjęciach widać że humory dopisują. 

Odpowiedzi: 0

Bo  wszyscy  są  nastawieni BĘDZIE  DOBRZE i tego się trzymajmy  :) Pozdrawiam z kwarantanny  ( jeszcze tydzień  ;)  :) 

Odpowiedzi: 0

Tylko dentystom nikt nie bije braw, chociaż codziennie w przychodni przyjmują pacjentów face to face A nie przez teleporady. Przykro...

Odpowiedzi: 1

A stomatolodzy to nie jest służba zdrowia?

Odpowiedzi: 0

Są jeszcze kierowcy, salowe ,opiekunowie medyczni

Odpowiedzi: 0

Tak oczywiście wielkie dziękuję dla pielęgniarek, lekarzy itd A co ze sprzedawczyniami? W dupie z nimi idą do roboty i niech robią tak? Ale sprzedawczynie też nie mają łatwo klienci potrafią kichac na nich kaszel i mają to w dupie. 

Odpowiedzi: 0

Dzisiaj święto służby zdrowia dlatego te brawa dla wszystkich od salowych po lekarzy .Praca każdego jest ważna .Wszyscy się narażamy i w sklepie i na poczcie i w aptece i w biurze . i tak można wymieniać bez końca. Ale ta służba zdrowia jest ostatnim ogniwem które może nas uratować . A nie zapominajmy że lekarze i pielęgniarki umierają ratując nas ludzi. Więc może bez złośliwości . Wszystkim  się należą brawa i im też ,zwłaszcza w ich święto. Szanujmy się nawzajem.

Odpowiedzi: 1

Jak strajkowali to krytyka się lała pełnym strumniem tak jak na nauczycieli. 

Rozumiem , nie wszyscy równi ale sytuacja zmienia zdanie.Pomyśmy o reszcie zaangażowanych w walce z niewidocznym wrogiem. ZDROWIA  ŻYCZĘ 

Odpowiedzi: 0

Ale widać że  1.5 metra jest zachowana odległość w tych oknach. A człowiek goni policja jak z żoną idzie po zakupy i nie zachowa odległość 2m. A tu prosze po dwuch w oknie. Madaty dla wszystkich. Gdzie tu logika zwyklemu człowiekowi nic nie wolno ale urzędnik to święty. 

Odpowiedzi: 1

Dwuch?

Odpowiedzi: 0

A może tam mieszkają na czas koronagówna i dlatego tak blisko siebie ha ha 

Odpowiedzi: 0

Szacunek dla całej służby zdrowia za to co dla nas obecnie robią. Jest jednak jedna kwestia czy te brawa to jest to na czym im zależy? Oni chcieliby żebyśmy w tym trudnym czasie stosowali się do zaleceń sanitarnych, chcieliby więcej środków ochrony osobistej i testów dla siebie. Jak najwięcej pomocy wspirającej ich działania typu darowizny sprzętu, posiłkówposiłków,zakwaterowania, wolontariatu.Brawa są ostatnią rzeczą której pragną. Pomyślcie sobie tak na zdrowy rozum. Każdy z nas ma jakąś pracę i wyobraźcie sobie że całe społeczeństwo bije nam brawo za to co mamy w swoich obowiązkach. Czy to bylo by takie oczekiwane - brawa?!

Odpowiedzi: 1

Brawa należą się również tym co musza pracować w tych trudnych czasach żeby było co jeść np ale medykom najbardziej przecież oni nie jada do rodzin tylko siedzą w szpitalu i siebie narażaja 

Odpowiedzi: 0

Wyglądają trochę dziwnie jak papież z okna ...Wow i tylko jedna Pani ma rękawiczki...szacun

Odpowiedzi: 0

Nam jednak najlepiej wychodzi marudzenie, zgryźliwości  i krytykowanie . Mam syna lekarza codziennie boję się o niego .Wiem z jakim stresem idzie do pracy. Szanuję wszystkie zawody ,sama też pracuję dla obywateli miasta, ale wiem też, że oni nas leczą czy w czasie epidemia czy kiedykolwiek i ratują nam życie. Uczą się przez kilka lat , a proszę mi wierzyć to nie są łatwe studia. Nikt nam nie wybiera ścieżki życiowej i zawodu, pracujemy tam gdzie chcemy albo musimy. Każdy jest ważny dla nas społeczeństwa, inaczej byśmy nie funkcjonowali. Ale nie bądźmy zazdrośni o tą minutę oklasków dla tych co walczą o nasze zdrowie. A tak przy okazji ten urzędnik w starostwie jest tam dla nas . Nie siedzi w pracy bo mu się tak podoba ,tylko obsługuje nas ludzi i załatwia nasze sprawy, w tym trudnym czasie na tyle na ile jest to możliwe i wykonalne. 

Odpowiedzi: 0

Ogłaszam światowy dzień pracowników oczyszczania miast i wsi ! To są tak samo ważni ludzie jak rolnik lekarz piekarz itp. Bez nich wszyscy by tonęli w śmieciach szczury i myszy by spały u was w łóżkach . Brawo dla NICH jak i wszystkich zawodów . 

Odpowiedzi: 0

Rozumiem że dziś już nasze dzielne patrole łączone odwiedziły Starostwo i wszystkim osobom ze zdjęć które nie zachowały min 1,5 m odległości na zdjęciach wręczyły po mandacie. Czy jednak jestem w błędzie i nie których prawo nie dotyczy? 

Odpowiedzi: 0

Dostali polecenie służbowe to klaskajom. Jak ktoś ma ścisk dupy i kce oklaskuf to przeciesz da śe załatfić. 

Odpowiedzi: 0

how to make money online for free how to make fast money make money make money now make money online from home

how to make money as a kid how do you make money on youtube make money make money blogging photos imgclick easily make money sharing will friends social free file upload

https://www.fresher.ru/elz/ - make money

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz