Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 9°C
 • zachmurzenie umiarkowane
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • pochmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Dachowanie toyoty. Autem podróżowało 5 osób. Młoda kobieta w szpitalu

Andrzej Pudrzyński
15 października 2022, 17:42

Prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do warunków na drodze - nawierzchnia była mokra od deszczu - było przyczyną wypadku, do którego doszło w Świekatowie.

Najbardziej ucierpiała 19-latka prowadząca samochód
Fot. OSP Świekatowo
REKLAMA
REKLAMA

Służby zostały zawiadomione o wypadku w sobotę o godz. 11.23.

Na poboczu ul. Wojska Polskiego w Świekatowie, prowadzącej w kierunku Szewna, dachowała toyota yaris.

Samochodem podróżowało pięć osób.

REKLAMA
REKLAMA

- Wszyscy wydostali się sami na zewnątrz. Nie odnieśli poważniejszych obrażeń, poza kierującą samochodem 19-latką - informuje asp. Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Młoda kobieta uskarżała się na ból brzucha i nogi. Istniało podejrzenie, że jest ona złamana. Strażacy z OSP Świekatowo ułożyli unieruchomioną 19-latkę na noszach. Po przyjeździe karetki, zabrano ją do szpitala.

REKLAMA
REKLAMA

Okoliczności, w jakich doszło do dachowania toyoty ustala policja.

- W chwili wypadku padał deszcz, nawierzchnia była mokra i śliska - mówi Marcin Klemański.

Wartość uszkodzeń samochodu oszacowano na około 10 tys. zł.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

Jakakolwiek by nie była przyczyna wypadku, bardzo współczuję tym młodym. Mi po wypadku po 4 latach dopiero odezwał się stres pourazowy i nie mogłam kilka lat normalnie wsiąść do auta czy autobusu, kończyło się to atakami paniki i lękowymi. Życzę wszystkim szybkiego powrotu do normalności 

Odpowiedzi: 1

W Tworkach wymyśliłaś sobie te historie...

Odpowiedzi: 0

Po czterdziestu ośmiu latach mam traumę jak spadłem z roweru (rusek) .

Ciężko było się pozbierać ale jakoś żyję.

Pomimo tego współczuję

Odpowiedzi: 0

Mnie po kilku latach od ślubu odezwał się stres pourazowy. Po latach czuję że wtedy popełniłam jakiś bląd i stanie się coś złego :)

Odpowiedzi: 0

W 1976 piłem wodę z kranu ba komunii u Marioli, do dziś mam stres pourazowy na widok spoconej ciotki

Odpowiedzi: 0

samohut sie nazywa samohut bo sam hodzi.

a co do wypatku to tesz wspulczuje rodzinie rze majom takich glombuw w rodzinie co popierdzielajom a nie potrafiom ogarnonc takiej sytułacji bo jedyne gdzie wczesniej jezdzili to po ulicach w gta i majom sie za roberta kubice. ale przyczyna przeciesz tego wypatku tesz jest inna jak zawsze to rodzina muwi !!! na pewno ona jehala powoli !!! ludzie to wina dzewa pszy drodze bo to dzewo tam stalo i jom pszestraszylo wienc wjehala na kamien taki malutki 5mm bo lerzal i on sprawiu ze samohut dahowau :-)))))))))

Odpowiedzi: 0

Następnym razem na pewno już dostosuje prędkość do panujących warunków, szkoda że jak zwykle po fakcie i narażeniu życia innych i swojego.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz