Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Piotr, Sylwester, Wacław

Gdzie jesteś, kierowco? Spowodował wypadek i uciekł

Andrzej Pudrzyński
25 lutego, 11:48

Policja szuka kobiety lub mężczyzny, kierującego seatem, który zderzył się z ciężarówką.

Fot. archiwum policji / zdjęcie ilustracyjne

REKLAMA

Przypomnijmy. W środę około godz. 19.35 na drodze krajowej nr 5 w Grucznie zderzyły się seat toledo i ciężarówka marki DAF.

- Kierowca seata nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w bok jadącej z naprzeciwka ciężarówki. Kierowca samochodu osobowego zbiegł. Prowadzimy poszukiwania. Nikt więcej z nim nie podróżował – informuje sierż. sztab. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Przez ponad dwie godziny trwały utrudnienia w ruchu. Najpierw trasa była całkowicie zablokowana, potem auta przepuszczano wahadłowo.

Seat, którego kierowca się ulotnił, jest na numerach rejestracyjnych z powiatu golubsko-dobrzyńskiego. Wartość uszkodzeń w obydwu samochodach oszacowano na 35 tys. zł.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (7)

Zbiegl zeby zapisac sie do PO , wolne sady go uwolnia

Odpowiedzi: 2

Pisiorze tym masz coś z deklem.

Odpowiedzi: 0

Jesteś cepem.

Odpowiedzi: 0

Zbiegł ,bo auto kradzione a kierowca na koksie.Jak się zgłosi do szpitala to go znajdziecie inaczej szukaj wiatru w polu.

Odpowiedzi: 0

Przez takich idiotów nie da się do domu wrócić. Stałem w tym korku od Bydgoszczy aż w końcu pojechałem przez okoliczne dziury objazdem. Jeszcze więcej tego remontu i odcinków, gdzie nic nie da się zrobić jak jest wypadek !!!!!

Odpowiedzi: 0

Też stałem w tym korku, wycofałem się i pojechałem przez Luszkówko. Masakra wąskie drogi, każdy chcial przejechać, Tiry też więc było trudno. W pewnym momencie trochę sie zablokowało. Ludzie powychodzili z samochodów i sterowali ruchem. Za mną stała Policja i zamiast wspomóc, pokierować ruchem... to zwrócili i pojechali w siną dal. Brawo dla naszej policji... teraz już małej litery

Odpowiedzi: 0

W sina dal , w sina dal......

dla kochasia , ktory odszedl w sina dal 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz