Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Gwiazdy programu "Top Gear" w Tleniu. Mieszkańcy i turyści przecierali oczy ze zdumienia

Andrzej Pudrzyński
22 czerwca, 07:54

Trzech popularnych prezenterów i dziennikarzy, znanych z kultowego brytyjskiego programu motoryzacyjnego "Top Gear", gościło we wtorek w Tleniu (gmina Osie) w trakcie nagrywania swojej kolejnej produkcji - oczywiście poświęconej samochodom.

Trio znanych prezenterów oraz Ilona Jasinska i Nina Hajne na pamiątkowym zdjęciu w Tleniu
Fot. Ilona Jasinska
REKLAMA

REKLAMA

W poniedziałek i we wtorek rano Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, byli prezenterzy "Top Gear", pojawili się na ulicach Gdańska w swoich wspaniałych maszynach. Towarzyszyła im ekipa filmowa realizująca dla Amazona kolejny sezon ich kolejnego programu "The Grand Tour".

Jak podają trójmiejskie media, Jeremy'ego Clarksona widziano w Gdańsku za kierownicą Mitsuoki Le-Seyde (wyprodukowano tylko 500 limitowanych sztuk tego modelu). Richard Hammond jeździł Chevroletem SSR, a James May Crosley'em Convertible.

REKLAMA
REKLAMA

Nawet dla wielu miłośników motoryzacji te nazwy brzmią tajemniczo. Dodajemy, że raczej trudno te samochody spotkać na polskich drogach. No chyba, że przy takich okazjach jak ta.

W drodze z Gdańska Clarkson, Hammond i May razem ze swoimi nizwykłymi samochodami zawitali do Tlenia, gdzie zatrzymali się w hotelu Evita.

Zaskoczenie mieszkańców i turystów na widok gwiazd programów "Top Gear" i "The Grand Tour" oraz ich niezwykłych aut, było ogromne. Niektórzy wykorzystali ten moment, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, tak jak Ilona Jasinska i Nina Hajne (patrz galeria poniżej).

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

Szczegóły realizacji programu otoczone są tajemnicą, nie wiadomo, więc czy nagrywano również sceny w okolicach Tlenia. Po opuszczeniu Borów Tucholskich, ekipa prawdopodobnie odwiedzi w Polsce jeszcze m.in. Poznań, Kraków i Pustynię Błędowską.

Niestety, fani programu muszą uzbroić się w cierpliwośc. Na obejrzenie efektów polskich wojaży Brytyjczyków będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

Zazdro... 

Odpowiedzi: 1

Dokładnie 

Odpowiedzi: 0

A w Chełmnie kompletnie nic się nie dzieje

Odpowiedzi: 2

Jedź do Tlenia. 

Odpowiedzi: 0

Bo Chełmno to dziura 

Odpowiedzi: 0

Najlepsi. Następcy już nie umywali się do pierwowzoru tego programu

Odpowiedzi: 0

Bez nich Top Gear nie istnieje

Odpowiedzi: 0

Jak ja jeżdżę po zdewastowanych ścieżkach rowerowych w Świeciu City to nikt nawet się o tym nie zająknie a takich trzech spaliniarzy to każdy podziwia.

Odpowiedzi: 1

Ta? To zajebiście.

Odpowiedzi: 0

Podobno byli w Świeciu tylko że w psie g*** wdepneli i szybko uciekali. W ich pamięci zostanie Świecie jako najbardziej obsrane miasto w Europie, wszędzie odchody po psach.

Odpowiedzi: 0

czas najwyzszy aby Świecie miało uchwałe o warunkach trzymania psów i to zarówno w bloku jak i osiedlach domków jednorodzinnych.Jest samopas..psy całymi godzinami szczekaja a własciciel nie zareaguje zeby uspokoic psa,jakby go nie słyszał nie licząć się z sąsiadem ,uważając,że pies jest od tego żeby szczekał.Powinna być zgoda sąsiadów na trzemanie psa bo to im najbardziej dokucza szczekanie,wycie,piszczenie.A o czystości to już wogole nie ma co mówić- w tym roku po stopnieniu śniegu ulica Chrobrego była zasrana.Nikt nie sprząta

Odpowiedzi: 0

Szkoda, że w Świeciu nie ma hotelu od Mierzwiaków. Zamiast promować nasze miasto, to banda patałachów stawia kamienne twarzy, głupie fontanny itd... Szkoda słów na to miasto, a raczej wiochę zabitą dechami.

Odpowiedzi: 0

...to zasługa samorządu Osia i sołectwa Tleń, że mamy takich gości. Brawo ! 

Odpowiedzi: 0

Nie mogę się doczekać Top Gearowo nakręconego przejazdu z Płochocimia do Tlenia. Ulubioną drogą tysiąca i jednej dziury.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz