Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jan, Ksawery, Luiza
REKLAMA

Jarmark mikołajkowy przy Parku Wodnym cieszył się dużym powodzeniem [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
5 grudnia 2022, 07:56

Sporo mieszkańców Świecia i okolic wybrało się w niedzielne popołudnie, aby kupić ozdoby świąteczne - i nie tylko - na jarmarku mikołajkowym przy Parku Wodnym.

Niektóre stoiska były oblegane przez klientów
Fot. Andrzej Pudrzyński
REKLAMA
REKLAMA

Na jarmarku mikołajkowym przed świecką pływalnią rozstawiło się w niedzielę kilkanaście stoisk m.in. z ozdobami świątecznymi, biżuterią, zabawkami, galanterią, słodyczami, naturalnymi kosmetykami, popcornem i watą cukrową.

Były również ciasta domowego wypieku i bigos.

REKLAMA
REKLAMA

Na tego rodzaju imprezie nie mogło rzecz jasna zabraknąć św. Mikołaja, który rozdawał najmłodszym łakocie.

Jarmak trwał od godz. 14.00 do 18.00, ale największe oblężenie przeżywał do godz. 15.30. Potem sporo osób wsiadało do samochodów i jechało do domów. Powód? Oczywiście mecz Polska-Francja na mundialu w Katarze, który rozpoczął się pół godziny później.

Kiedy przygotowywano jarmark, nikt jednak jeszcze nie wiedział, że Biało-Czerwoni wyjdą z grupy, ani nie znał terminu spotkania z Francuzami.

REKLAMA
REKLAMA

Za dwa tygodnie czeka nas kolejny jarmark w Świeciu.

Tym razem bożonarodzeniowy, organizowany 18 grudnia w parku przy Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Więcej na ten temat wkrótce.

Poniżej galeria zdjęć z jarmarku mikołajkowego.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

Rzeczywiście, na zdjęciach widać że tłmy...

Odpowiedzi: 1

Nikt nie mówi że wielkie tłumy tylko że było sporo osób. A było bo byłam i widziałam. Na niektórych fotkach widać że przy stoiskach było sporo ludzi. Ty ruszyles swój tyłek i byłes i czy tylko potrafisz siedzieć i zrzędzić na wszystko?

Odpowiedzi: 1

Ciekawe dlaczego zakrzywiasz rzeczywistość? Kto normalny robi jakieś imprezy z dniu meczu Polski na MŚ w piłce nożnej? To trzeba mieć pusto pod kopułą.

Odpowiedzi: 1

Pusto pod kopułą to ty masz. Żeby zrobić taką imprezę trzeba zebrać wystawców i wypromować imprezę co najmniej 2-3 tygodnie wcześniej. Skoro zbiera się wystawców i promuje imprezę to trzeba podać jej termin no nie pustaku? A skąd 2-3 tygodnie temu ktoś miał wiedzieć, że 4 grudnia Polska będzie grała z Francją? Ty wiedziałeś? Ale jak ktoś jest debilem oderwanym od pługa nie nie ma pojęcia o organizowaniu takich imprez to co się dziwić.  Zresztą ty masz o czymś pojęcie?

Odpowiedzi: 0

Bardzo dziękujemy za fotorelacje z wydarzenia. Nasze stoisko charytatywne cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Dziękujemy każdemu kto wrzucił do puszki dla małej Zosi. Dobro wraca! www. Siepomaga. pl/ dla-zosi 

Odpowiedzi: 0

Miejscówka tragiczna. Komu przeszkadzał park przy OKSIR??? Spacerkiem można było się przejść, a tam pustki!!!

Odpowiedzi: 1

Przecież przy OKSiR też będzie jarmark... Czytanie i szukanie informacji naprawdę nie boli. 

Odpowiedzi: 1

Szkoda słów na takich tępaków,nie czytają a potem marudzą .Koło Oksir będzie 18 grudnia

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz