Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Miłosz, Paweł, Tatiana

Jest z Jeżewa, bije w Świeciu i właśnie została mistrzynią Europy! Brawa dla Oliwii!

red
2 grudnia, 17:44

Pięściarka Wdy Świecie wywalczyła dziś tytuł mistrzyni Europy kadetek w boksie.

Oliwia Czerwińska z trenerami kadry narodowej Krzysztofem Góreckim (po lewej) i Tomaszem Winiarskim
Fot. PZB

REKLAMA

Mistrzostwa odbywają się w stolicy Bułgarii, Sofii. Nasz kraj reprezentuje 9 zawodniczek. Wśród nich pochodząca z Jeżewa i trenująca we Wdzie Świecie Oliwia Czerwińska, która startowała w kategorii wagowej 75 kg.

W półfinale wygrała z Rumunką Marią Cimpoeru 5:0, natomiast 2 grudnia w walce finałowej zmierzyła się z Serbką Zaljaną Amidzic. Polka wygrała dwie pierwsze rundy. Na niespełna minutę przed końcem trzeciej rundy sędzia zaczął liczenie Serbki i przerwał walkę. Oliwia Czerwińska zdobyła złoty medal i została mistrzynią Europy kadetek w kategorii 75 kg.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Budujemy kolejny blok na osiedlu Nowe Marianki w Świeciu. Zapraszamy do obejrzenia filmu. Wizualizacje mieszkań i dodatkowe informacje na www.apartado.pl


Komentarze (8)

Brawo życzę udanych występów i zdrowia na ringu. Powodzenia i czekam na mistrzostwo świata.

Odpowiedzi: 0

Dodam że jestem ze Świecia i nie mam żadnych przeciwwskazań aby każdy zawodnik z regionu czy z kraju się wybił . Ciężka praca zaowocowała. Wiem sam po sobie bo ciężko trenowałem kosza i grałem na parkietach Jeżewa . Kontuzja pozbawiła mnie tego co kochałem robić. Ale może kiedyś się jeszcze pokażę .  Pozdrawiam Bzyk

Odpowiedzi: 0

Lanie się po ryjach nie ma nic wspólnego ze sportem.

Odpowiedzi: 2

Debil

Odpowiedzi: 0

Może wyżelowane piłkarzyki coś osiągnęli ostatnio dla Wdy Świecie? Może jakaś inna sekcja? Nic?  Brawo dla Oliwi ciężka praca przyniosła sukces. Gratuluje trenerom. Oby tak dalej.

Odpowiedzi: 0

Mordobicie i kobieta... Ble

Odpowiedzi: 0

Brawooo

Odpowiedzi: 0

Szacunek dla Pani mistrzyni :D

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz