Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Agata, Ambroży, Marcin
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  -3°C / -5°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  -3°C / -6°C
 • słabe opady śniegu
  Pojutrze:
  -1°C / -5°C

Jesteście niesamowici! W ciągu dwóch dni zebrano ogromną kwotę na leczenie małej Lei. Nie rezygnujcie!

Andrzej Pudrzyński
3 maja, 21:02

Akcja pomocy dla Lei, córki Katarzyny i Michała Kirskich z Nowego, zatacza coraz szersze kręgi. Hojnie wspierają ją mieszkańcy gminy Nowe. Udział w internetowych aukcjach deklarują też osoby z całego powiatu świeckiego oraz z Grudziądza.

REKLAMA

Nie sposób wymienić wszystkich aukcji prowadzonych na facebookowym profilu Pomagamy Lei. Mieszkańcy Nowego i okolic pokazali, jak wielkie mają serce. Do pomocy 1,5-rocznej dziewczynce włączają się kolejne osoby. Nie szczędzą wpłat na portalu Siepomaga.pl, na którym rodzice Lei uruchomili zbiórkę pieniędzy.

W poprzednim artykule "Mamusiu, tatusiu, tak bardzo mnie boli". Zrozpaczeni rodzice walczą o życie dziecka opublikowanym w sobotę 1 maja przed godz. 9.00 pisaliśmy, że zebrano 171,4 tys. zł. W poniedziałek 3 maja o godz. 21.00 na Siepomaga.pl widniało już nieco ponad 364 tys. zł. To ponad 190 tys. zł zebranych w ciągu zaledwie 60 godzin!
REKLAMA

Przypomnijmy. Pod koniec września 2020 r. Lea obchodziła pierwsze urodziny. Wkrótce potem zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną.

- Nasza walka trwa już ponad pół roku, a nowotwór wymierza nam kolejne, coraz silniejsze ciosy - Katarzyna i Michał Kirscy są zrozpaczeni.

Chemioterapia nie pomogła. Rodzice usłyszeli od lekarzy, że komórki nowotworowe znowu się namnażają. Ostatnią szansą na życie dla Lei jest terapia CAR-T Cell, która ma nauczyć organizm walczyć z białaczką. Terapia nie jest refundowana, kosztuje ponad 1,3 mln zł.
REKLAMA


Czasu jest bardzo mało. Nowotwór nie odpuszcza. Bez Was nie damy rady. Błagamy, pomóżcie uratować życie naszej córeczki. Bez terapii Lea może nie przeżyć. Błagamy o każdą złotówkę
- piszą na facebookowej grupie Pomagamy Lei Katarzyna i Michał Kirscy.

Do zebrania pełnej kwoty na portalu Siepomaga.pl zostało 3 maja wieczorem 970 tys. zł.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Szukasz atrakcyjnego zawodu? Dobrze trafiłeś! Zobacz wideo i sprawdź ofertę edukacyjną Zespołu Szkół w Grubnie koło Chełmna. Zapraszamy na stronę: www.grubno.pl.

Komentarze (6)

Świecie pomaga!

Odpowiedzi: 2

Brawo Święcie!!!

Odpowiedzi: 0

Przepraszam za błąd Świecie miało być 

Odpowiedzi: 0

To naprawdę świetna wiadomość. Jestem pewien że się uda. 

Odpowiedzi: 1

Ja też!

Odpowiedzi: 0

Trzymamy kciuki i działamy !!

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz