Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Karambol z udziałem kilku aut i kolizja dwóch ciężarówek. Sytuacja na drogach

Andrzej Pudrzyński
21 stycznia 2023, 14:39

Na drogach powiatu świeckiego panują dziś trudne warunki atmosferyczne z powodu opadów śniegu. Niestety, na efekty w postaci kolizji nie trzeba było długo czekać.

Kolizja na obwodnicy Świecia
Fot. OSP Ratownik
REKLAMA
REKLAMA

W sobotę około godz. 12.40 zderzyło się siedem pojazdów na autostradzie A1 na wysokości Buśni między węzłami Nowe Marzy-Warlubie.

- Autostrada na tym odcinku w kierunku Łodzi nadal jest nieprzejezdna – poinformował nas tuż przed godz. 14.30 mł. asp. Tomasz Gliniecki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Na miejscu cały czas trwają działania służb. Ze wstępnych informacji wynika, że w karambolu na autostradzie nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Karambol na autostradzie / Fot. OSP Wielki Komorsk

REKLAMA
REKLAMA

Z kolei około godz. 13.00 na trasie ekspresowej S5, na obwodnicy Świecia, na wysokości Sulnówka, doszło do kolizji z udziałem dwóch ciężarówek.

Początkowo droga była zablokowana. Obecnie ruch na obwodnicy odbywa się bez utrudnień.

Aktualizacja, godz. 15.57
Jak informuje straż pożarna w Świeciu, ruch na autostradzie A1 został wznowiony.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

To karambol czy kolizja??

Odpowiedzi: 2

Hmm kłania się czytanie ze zrozumieniem... Najpierw na jednym odcinku był karambol z udziałem 7 samochodów później na innym odcinku kolizja samochodów ciężarowych...

Odpowiedzi: 0

Podsumowując. Służby odśnieżające wyjadą jak będzie lato.

Odpowiedzi: 0

Sieroty, niedzielni kierowcy, kilka centymetrów śniegu spadło, a już jeden w drugiego wali. Prawo jazdy od razu powinni takim zabierać, bo ewidentnie jeden z drugim za kaczki i jajka je zrobił.

Odpowiedzi: 1

Bo ewidentnie widać że ci kierowcy prawko w czipsach wygrali

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz