Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jan, Ksawery, Luiza
REKLAMA

Mikołajki w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
7 grudnia 2022, 13:57

Już od poniedziałku zajęcia terapeutyczne w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu przebiegają w duchu mikołajek. Szczególnym punktem w bogatym programie przygotowanych atrakcji była wczorajsza wizyta muzyków z Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.    

Chętni mogli wziąć do rąk przygotowane instrumenty i wybijać nimi rytm
Fot. Andrzej Bartniak

- Z okazji mikołajek przez cały tydzień w naszej poradni dzieci uczęszczające na terapie indywidualne i grupowe  mają możliwość uczestniczyć w różnorodnych zajęciach o tematyce świątecznej - mówi Hanna Jurek, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu. - Terapeuci i specjaliści przygotowali szereg ciekawych zadań i spotkań integracyjnych.

Z myślą o najmłodszych dzieciach, które systematycznie uczestniczą w terapii Wczesnego Wspomagania Rozwoju przygotowano gry i zabawy muzyczno-ruchowe oraz słodki poczęstunek. Starsze dzieci zaproszono wczoraj na wyjątkową audycję muzyczną "Melodie spod choinki" w wykonaniu muzyków z Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Kolejne utwory, treścią nawiązujące do Bożego Narodzenia, przeplatały się ze świątecznymi opowieściami i ciekawostkami jak chociażby: ile mierzy najwyższa na świecie choinka, ile może ważyć dorosły renifer czy też jak duży był największy płatek śniegu? Był też moment, a nawet dwa, na wspólne muzykowanie. Chętni mogli wziąć do rąk przygotowane instrumenty i wybijać nimi rytm. Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Artykuł powstał we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Świeciu.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl