Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Aurelia, Kamila, Franciszka
REKLAMA

Motocyklistka nie ustąpiła pierwszeństwa. Razem z pasażerką znalazły się w szpitalu

Andrzej Pudrzyński
5 lipca, 12:14

Znane są już okoliczności poniedziałkowego wypadku na trasie Świecie-Drzycim.

zdjęcie ilustracyjne / 123RF
REKLAMA
REKLAMA

Jak już informowaliśmy wczoraj, na drodze powiatowej w Dólsku, między Świeciem a Drzycimiem, zderzyły się samochód osobowy i motocykl.

Do wypadku doszło w ubiegły poniedziałek około godz. 19.15.

Jak wyjaśnia dziś policja, w kierunku Świecia jechała oplem vectra 25-letnia kobieta. Z kolei z naprzeciwka zbliżał się motocykl suzuki. Prowadziła go 31-latka. Na miejscu pasażera znajdowała się 14-letnia dziewczyna.

REKLAMA
REKLAMA

- Na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą w kierunku Biechowa, kobieta kierująca motocyklem nagle skręciła w lewo. Przecięła jeden pas jezdni, nie ustępując pierwszeństwa prowadzącej opla - wyjaśnia Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

W wyniki zderzenia 31-latka i 14-latka podróżujące suzuki trafiły do szpitala.

Wszystkie uczestniczki wypadku są mieszkankami powiatu świeckiego.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA