Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  31°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  32°C / 17°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 19°C
REKLAMA

Nalot na nielegalny salon gier w Świeciu. Po raz drugi w tym samym miejscu

Andrzej Pudrzyński
30 listopada, 13:51

Latem zamknięto nielegalny salon gier przy ul. Kopernika w Świeciu. Po kilku tygodniach zaczął działać ponownie. W listopadzie funkcjonariusze KAS i CBA znowu go zamknęli.

Akcja w Świeciu to część szeroko zakrojonych działań w całym kraju
Fot. KAS

REKLAMA

Akcję przeprowadzili 19 listopada funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej i Centralnego Biura Antykorupcyjnego. W lokalu przy ul. Kopernika w Świeciu zabezpieczyli sprzęt do gier, komputery i monitory.

- Przeprowadzono eksperymenty procesowe, które potwierdziły, że urządzenia służyły do nielegalnych działań - informuje Kujawsko-Pomorski Urzędu Celno-Skarbowy w Toruniu.

Dostęp do gier hazardowych był możliwy po wpłaceniu określonej kwoty do bankomatu obsługującego kryptowalutę bitcoin.
REKLAMA

- Gracze otrzymywali z bankomatu kupony z kodami QR, które skanowali za pomocą kamer komputerów – wyjaśnia urząd celno-skarbowy.

Tym, którym się poszczęściło, wygrane również wypłacał bankomat bitcoin.

Akcja z 19 listopada w Świeciu to część szeroko zakrojonych działań w całym kraju, podczas których zatrzymano kilkadziesiąt osób. W grę - w tym przypadku dosłownie - wchodzą ogromne pieniądze. Mimo zatrzymań i zarzutów, pojawiają się kolejni "przedsiębiorcy", którzy chcą szybko zbić majątek.
REKLAMA

Po raz pierwszy lokal przy ul. Kopernika w Świeciu zamknięto w lipcu tego roku po nalocie KAS i CBA. Hazard odbywał się tam na tych samych zasadach.

Wszystkie automaty do gier - z wyjątkiem kasyn - od 2015 r. działają nielegalnie, bo wygasły licencje wydane przed wejściem w życie tzw. ustawy hazardowej.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (14)

Jeśli interes jest opłacalny to go zawsze otworzą, zamkną gdy nie będzie już popytu na tę usługę. Np. jest potrzeba na miłość w lesie? To grzybki stoją przy wjeździe do lasu. 

Odpowiedzi: 0

Zbyt małe kary dla właścicieli. Powinni zabrać się za punkt gier w Osiu koło przejazdu kolejowego. 

Odpowiedzi: 0

A przy głównej ulicy salon kwitnie!  Dziwne

Odpowiedzi: 1

No właśnie na samych światłach  przy Prosiaczku aż dziwne że przy głównej ulicy 

Odpowiedzi: 1

Bo to jest tak jak z domami publicznymi w każdym dużym mieście policja wie gdzie są co tam się dzieje ale tylko nie które są likwidowane - zawsze cześć z nich jest nietykalna. 

Odpowiedzi: 0

Wiadomo kto współpracuje jest legalny 

Odpowiedzi: 0

Immunitety robią robote :D

Odpowiedzi: 0

U mnie w agencji można grać i jeszcze pukać ukrainki.

Odpowiedzi: 1

Gdzie?? Podjade

Odpowiedzi: 0

Zamkną jeden i się pochwalą, w tym czasie stoją już trzy nowe :) I tak w kółko, skoro otwierają nowe, to znaczy, że opłaca się stracić co jakiś czas lokal i zapłacić karę, chociaż pewnie firma jest na słupa i interes się kręci : )

Odpowiedzi: 0

Są jeszcze na wojska polskiego przy sklepie prosiaczek na Jan Pawła tam gdzie był kiosk naprzeciwko szkoły 

Odpowiedzi: 1

Zapomnieli się podzielić.. I ich zamknęli  inni działają w najlepsze

Odpowiedzi: 0

Pewnie za dużo dla siebie zostawiali z zysku, a chętnych do podziału przybywało.

Odpowiedzi: 0

a na wojska polskiego kolo prosiaczka codziennie pelno typa i przepierdylaja gruuube tysiace. to samo w lotto przy szkole tez sa maszyny

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz