Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Nie trzeźwiał przez dwa dni. Wpadał dwa razy w dwóch różnych gminach

Andrzej Pudrzyński
24 maja, 13:54

Policjanci w ciągu dwóch dni dwukrotnie zatrzymali mężczyznę, który kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Nie miał też uprawnień do prowadzenia pojazdów.

zdjęcie ilustracyjne / archiwum
REKLAMA
REKLAMA

W ubiegłą niedzielę o godz. 20.45 w Drzycimiu, policjanci z posterunku w Osiu zatrzymali do kontroli forda focusa.

- Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że mógł on być nietrzeźwy - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Za kierownicą forda siedział 43-letni mieszkaniec gminy Drzycim. Od mężczyzny wyraźnie było czuć zapach alkoholu. Okazało się, że wydmuchał 3,5 promila. Poza tym nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

Następnego dnia, w poniedziałek, o godz. 23.25 patrol drogówki zatrzymał tego samego mężczyznę na ul. Długiej w Laskowicach (gmina Jeżewo). Tym razem jechał mazdą, a badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało u niego ponad 2,7 promila.

REKLAMA
REKLAMA

- Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz minimum 3-letni, a nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz grzywna - wyjaśnia Joanna Tarkowska.

 Dodatkowo 43-letni mieszkaniec gminy Drzycim będzie odpowiadał przed sądem za jazdę bez uprawnień.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

Takie przepisy niby wprowadzili a koleś miał tyle promili i go puszczają. Szczęście że nikogo nie zabił śmieć

Odpowiedzi: 1

Dokładnie, niby takie przestępstwo ciężkie ale puścili gościa wolno. Czy to wina policji czy przepisów? Może jakiś komentarz wyjaśnienia ze strony policji ???! No bo nie czuje się bezpieczny, cała wasza praca w g.wno się obraca.

Odpowiedzi: 0

W sumie to z promilami tendencja spadkowa 

Odpowiedzi: 1

Dokładnie, trzeciego dnia miałby 1,9 , drugiego 0,8 no a trzeciego dnia 0,00.

Odpowiedzi: 0

Jak by chłopka na rowerze złapali po piwie to go na wytrzeźwiałke zawiozą a kolesia naprutego do nieprzytomności puszczą żeby na drugi dzień mógł powtórzyć rekordy 

Odpowiedzi: 0

Ty Rzeźnik.. jeździć po pijanemu...TO JE ROZUM...

Odpowiedzi: 0

Rzeźnik, przygotuj się na 8 lat odwyku...

Odpowiedzi: 0

A TY OSTRY NIE BĄDŹ TAKI TĘPY BO ŚWIĘTY  NIE JESTEŚ ... 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz