Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Tadeusz, Cyryl, Wioletta
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • pochmurnie
  Jutro:
  15°C / 7°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  14°C / 6°C

Od dostawczaka oderwało się koło, z którym zderzyła się osobówka [zdjęcia]

red
11 października, 19:43

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w Zdrojewie (gmina Nowe).

Straty oszacowano na około 10 tys. zł
Fot. OSP Nowe

REKLAMA

W poniedziałek około godz. 12.40 na drodze krajowej nr 91 w Zdrojewie koło Nowego od dostawczego renaulta mastera oderwało się koło. Uderzyło ono w jadącą w przeciwnym kierunku hondę crv.

Na szczęście skończyło się tylko na stratach materialnych, które oszacowano wstępnie na 10 tys. zł. Kierująca hondą kobieta nie doznała obrażeń. Przez ponad 20 minut ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.
REKLAMA

 REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze (2)

Auto o ładowności 1300kg  ma skrzynie na 12europalet . Na bank waga była mocno przesadzona. Krokodyle wypuścić w teren z wagą. Każdy bus jezdzi przeładowany.

Odpowiedzi: 0

Pekaes firma kurierską wiadomo że auto przeładowane bo szkoda wypuścić 2 czy więcej jak można na jednego załadować 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz