Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Okradał swoich sąsiadów. Jak teraz spojrzy im w oczy?

Andrzej Bartniak
18 stycznia 2023, 13:20

Policjanci z Nowego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dwie kradzieże. W obydwu przypadkach poszkodowanymi byli sąsiedzi 44-latka.    

Policjanci z odzyskanym rowerem
Fot. KPP w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

W miniony poniedziałek funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nowem zostali powiadomieni, że w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy doszło do włamania.

Łupem złodzieja padł rower górski znajdujący się w pomieszczeniu gospodarczym.

- Szybka reakcja i interwencja dzielnicowych doprowadziła do wytypowania i zatrzymania złodzieja - mówi kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Okazał się nim 44-letni sąsiad kobiety. Mundurowi odzyskali skradziony jednoślad i przekazali właścicielce.

- We wtorek, na podstawie zebranego przez nowskich policjantów materiału dowodowego, 44-latkowi postawiono zarzuty - wyjaśnia Joanna Tarkowska. 

Policjanci udowodnili mężczyźnie również kradzież na szkodę innego sąsiada. Tam jego łupem padły narzędzia i elektronarzędzia. Część z nich funkcjonariusze odzyskali.

Za włamania 44-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
REKLAMA

Policjanci odzyskali część narzędzi

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

Szkoda, że nie zatrzymają go w sprawie awantur, przemocy wobec najbliższych, szczucia przechodniów psem, bicie psa, chodzenie z psem luzem. 

Odpowiedzi: 0

Wielkie brawa xdd Grozi mu 10 lat a już go wczoraj wypuścili. Policja cały czas każe dzwonić jak coś się dzieje wiec codziennie przyjeżdzają z 5 razy dziennie , ponieważ nie tylko kradzieże wchodzą tu w grę ale tez znęcanie się nad innymi osobami i wiele innych rzeczy  .Przyjeżdzają  i odjeżdżają Chyba panowie policjanci nie mają co robić . Śmiech na sali, ze takie coś dzieje się w biały dzień i nie ma reakcji. 

Odpowiedzi: 0

To nie jest rower górski.  Piła spalinowa to elektronarzędzie? Co wciągacie w tej redakcji? Też chciałbym widzieć różowe słonie.

Odpowiedzi: 1

Brawo dla panów ze zdjęcia. Medal powinni dostać. Fote sobie robić z odzyskanym rowerem. Śmiech na sali. 

Odpowiedzi: 1

Masz rację jacy dumni. Śmiech na sali

Odpowiedzi: 0

Grubo

Odpowiedzi: 0

Mojemu synowi także ukradli rower daliśmy zlodzieja na tacy lecz rowera nie ma już od 4 miesięcy a może trochę więcej a tu się chwAla masakra 

Odpowiedzi: 0

Podajcie jakis nick albo cos zeby bylo wiadomo o kogo chodzi. 
Dzieki 

Odpowiedzi: 1

Stop hejtowi. Niech policja lepiej weźmie się do roboty, bo póki co nie zrobili nic pozytecznego

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz