Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Jan, Ksawery, Luiza
REKLAMA

Policyjna obława na promile. Skontrolowano ponad 700 kierowców! Ilu wpadło?

Andrzej Pudrzyński
11 września 2018, 12:54

W poniedziałek policjanci kontrolowali kierowców w Michalu (gmina Dragacz) w ramach akcji „Trzeźwy kierujący”.

W poniedziałek drogówka miała pełne ręce roboty
Fot. KPP w Świeciu / zdjęcie ilustracyjne

Skontrolowano 720 kierowców. Zdecydowana większość po dmuchnięciu w alkomat mogła spokojnie ruszać dalej. Jednak dla czworga – w tym dla jednego rowerzysty - jazda skończyła się w miejscu, gdzie stał policyjny patrol.

- Pierwsza osoba wpadła w ręce policjantów o godz. 6.10. Zatrzymano kierującą oplem astrą 42-letnią mieszkankę Grudziądza, która wydmuchała blisko pół promila. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy – informuje mł. asp. Joanna Tarkowska, rzecznik świeckiej policji.
REKLAMA

Piętnaście minut później skontrolowano kierowcę volkswagena caddy. 26-latek z powiatu grudziądzkiego miał prawie promil alkoholu.

O godz. 7.20 prawo jazdy stracił kierowca renault scenic, po tym jak kontrola jego stanu trzeźwości wykazała, że ma w organizmie promil alkoholu.

Niechlubnym rekordzistą wśród zatrzymanych był 48-letni rowerzysta, którego wynik to ponad 2 promile.
REKLAMA

- Tego typu akcje będą prowadzone na terenie całego powiatu cyklicznie. Przypominamy, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy – podkreśla Joanna Tarkowska.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Komentarze (1)

Showbox is a famous app for Android. It also works for iOS. http://distinctivecigar.com/product/the-royale-series-cigar-ashtray-antique-brown-brazilian-granite/

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz