Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Powiat Świecki i nasze firmy wspierają uchodźców z Ukrainy [lista darczyńców]

ogłoszenie
13 kwietnia, 19:16
Fot. 123RF

Powiat Świecki aktywnie włączył się w pomoc finansową, rzeczową, psychologiczną oraz prawną dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

W tym celu wyasygnowaliśmy środki finansowe z budżetu powiatu, uruchomiliśmy powiatowy magazyn produktów i środków dla potrzebujących, a także współfinansujemy koszty wyżywienia.

Radni Powiatu Świeckiego, na ostatniej sesji, podjęli Uchwałę, która uprawnia obywateli Ukrainy do ulgowych przejazdów w transporcie zbiorowym.

W związku z pojawiającymi się obawami, że wszystkie podjęte działania oraz środki mogą okazać się niewystarczające, utworzyliśmy specjalny rachunek bankowy, z którego dodatkowo finansujemy wszelką niezbędną pomoc.

Na naszą prośbę o wsparcie odpowiedziały firmy z Powiatu Świeckiego:

 • ZIEMBUD Maciej Baumgart
 • MEKRO Sp. z o.o.
 • ECO-POL Sp. z o.o.
 • EKO-WISŁA Sp. z o.o.
 • MONDI ŚWIECIE S.A.
 • POLOMARKET Sp. z o.o.

Dziękujemy!

Jeśli chcą Państwo wspomóc działania Powiatu na rzecz uchodźców z Ukrainy, informujemy, że środki finansowe można wpłacać na następujący rachunek bankowy: PKO Bank Polski S.A.:
27 1020 1462 0000 7102 0393 6366.

 Z góry serdecznie dziękujemy!
Starosta Świecki
Barbara Studzińska