Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Anita, Eliza, Jacek
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  33°C / 19°C
 • zachmurzenie duże
  Jutro:
  33°C / 20°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  34°C / 22°C
REKLAMA

Pożegnanie absolwentów świeckiej "siódemki" [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
24 czerwca, 18:14

- Cokolwiek będziecie robić w życiu, zawsze starajcie się być przede wszystkim porządnymi ludźmi - mówił dyrektor Wiesław Andrys uczniom żegnającym się z SP nr 7 w Świeciu. W podobnym tonie wypowiadał się obecny na uroczystości burmistrz Krzysztof Kułakowski.    

Dzisiejszy dzień był szczególny także dla rodziców uczniów, którzy uzyskali najwyższą średnią
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Bez wątpienia koniec roku szkolnego jest ważnym dniem dla każdego ucznia. Jednak szczególnym przeżyciem jest dla tych, którzy żegnają się ze szkołą nie na dwa miesiące, lecz już za zawsze.

To jeden z tych końców, który jest jednocześnie początkiem czegoś nowego. W tym przypadku edukacji w nowej szkole.

REKLAMA
REKLAMA

W piątkowej uroczystości w Szkole Podstawowej nr 7 w Świeciu Krzysztof Kułakowski, burmistrz Świecia, wręczył nagrody trójce uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Byli to: Adrian Kalkowski (średnia 5,16), Martyna Kubera (5,11) i Amelia Wardzińska (5,0).  

Świadectwo z wyróżnieniem, czyli z tzw. paskiem, odebrała również Julia Wawroń.

Upominki i dyplomy odebrali też sportowcy, wyróżniający się zaangażowaniem w działaniach samorządu szkolnego oraz udzielający się na rzecz promocji Kociewia. O nagrody dla tych ostatnich zadbała radna miejska i sekretarz powiatu Iwona Karolewska.

REKLAMA

 REKLAMA

W drugiej części uroczystego pożegnania uczniów ósmych klas, kończących szkołę, mikrofony trafiły w ręce ich o rok młodszych kolegów i koleżanek.

Przygotowali oni program artystyczny będący satyrycznym spojrzeniem na naukę zdalną w czasie pandemii koronawirusa.

Poniżej galeria zdjęć z uroczystości.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

Szkoła marzenie! i wspaniały dyrektor.Gratulacje...................................................

Odpowiedzi: 0

Ble ble ble czy tylko jedna szkoła żegnała uczniów?No ale w tej był pan Kułakowski.Brawo dalej trzymajcie palec w d.....

Odpowiedzi: 1

Następnym razem im powiedz gdzie mają iśc, czyli tam gdzie nie ma Kułakowskiego, Knapika, kierownika Fury, żadnego radnego :-) Pewnie trudno będzie taką znaleźć bo burmistrz był też dziś w Wiągu. Inni też byli w jednej albo dwóch szkołach. Taka tradycja że zaprasza się władze miasta. Wszedzie musisz pluć jadem nawet tam gdzie są dzieci, które cieszą się z zakończenia roku szkolnego i które pewnie oglądają zdjęcia i czytają, jaki jesteś mądry?

Odpowiedzi: 1

W samo sedno

Odpowiedzi: 0

Mamusia przychodząca w spodniach dresowych to piękny przykład kultury i szacunku dla dzieci i nauczycieli. 

Odpowiedzi: 1

A mnie bardziej razi nauczycielka  z tatuażami. Jakieś takie wtedy mam penitencjarne skojarzenia. 

Odpowiedzi: 1

Spodnie z lampasami noszą generałowie. Jest coś takiego jak dres kod. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz