Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Ferdynand, Jan, Feliks
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  20°C / 8°C
 • bezchmurnie
  Jutro:
  21°C / 6°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  23°C / 10°C
REKLAMA

Samochód osobowy rozbił się o drzewo niedaleko Tlenia

Andrzej Pudrzyński
26 maja 2023, 20:06

W piątek po południu doszło do wypadku w gminie Osie. Kierowca auta trafił do szpitala.

Samochodem jechał sam kierowca
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Wypadek wydarzył się w piątek krótko przed godz. 16.00.

- Na drodze powiatowej koło Tlenia na odcinku w kierunku Trzebcin samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo - informuje starszy sekcyjny Mateusz Ligmanowski z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Kiedy przyjechali strażacy, na miejscu była już karetka pogotowia, która zabrała kierowcę do szpitala. Mężczyzna jechał sam.

Przyczyny i okoliczności wypadku ustala policja.

Do sprawy wrócimy.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

A juz myslalem ze Bartek sie rozwalil tym 3.0..................

Odpowiedzi: 0

Tymaczasem pedofil ze Świecia Dariusz K. jest naa wolności i stołuje się w barze " Kometa". Obsługa pewnie nawet nie wie z kim ma do czynienia i jeszcze " cześć" mu mówią.  Powinien do Bydgoszczy jeździć na zakupy, przestańcie go obsługiwać. Za kradzież też ma wyrok, więc uważajcie....

Odpowiedzi: 0

Gdzie to było

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz