Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Samochód uderzył w drzewo. Dwóm podróżującym nim mężczyznom ruszyli z pomocą świadkowie

Andrzej Pudrzyński
13 sierpnia, 13:32

W sobotę rano kierowca renault scenic zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Jeszcze przed przyjazdem służb, z pomocą podróżnym pośpieszyli dwaj świadkowie zdarzenia.

Renault scenic nadaje się już tylko do kasacji
Fot. Przemysław Kasperek
REKLAMA
REKLAMA

- Wspólnie z jeszcze jednym kierowcą podbiegliśmy do dwóch młodych mężczyzn jadących renault scenicem. Auto wbiło się w przydrożne drzewo. Obydwaj zdołali wyjść o własnych siłach. Zapytaliśmy, jak możemy im pomóc. Na szczęście, nie odnieśli ciężkich obrażeń - relacjonuje Przemysław Kasperek, który ma doświadczenie w udzielaniu pierwszej pomocy.

REKLAMA
REKLAMA

Kierowca i pasażer renault scenica byli oszołomieni po kolizji. Mieszkaniec Taszewa (gmina Jeżewo) zadzwonił po pomoc.

- Poprosiliśmy gapiów, którzy tylko się przyglądali, aby odsunęli się na pobocze i nie utrudniali pracy służb, które pojawiły się po chwili - mówi Przemysław Kasperek.

Renault uderzył w drzewo w sobotę około godz. 8.20 na drodze między Jeżewem a Lipinkami, jeszcze na terenie gminy Jeżewo.

REKLAMA
REKLAMA

Samochodem podróżowali dwaj dwudziestokilkuletni mężczyźni.

Zostali zabrani do szpitala na badania.

- Zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Jeżewie udzielił im wcześniej pierwszej pomocy, odłączono też akumulator i usunięto płyny eksploatacyjne przy pomocy sorbentu - wyjaśnia starszy sekcyjny Bartłomiej Gliniecki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Podczas działań ruch odbywał się wahadłowo, bo tył auta wystawał na szosę

Renault scenic ma całkowicie rozbity przód. Nadaje się już tylko do kasacji. Straty oszacowano na około 10 tys. zł.

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

A ile kobiet jechało tym Renaultem Szczenikiem ?

Odpowiedzi: 2

5

Odpowiedzi: 0

No twój stary Andrzej i twoja stara Antoni

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz