Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Studniówka "menedżera". Cóż to była za impreza! [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
28 stycznia 2023, 12:56

W miniony piątek niezapomniane chwile przeżywali maturzyści Zespołu Szkół Menedżerskich w Świeciu. Ich pierwszy bal odbył się w sali ośrodka kultury w Laskowicach.  

Maturzyści świetnie bawili się wspólnie ze swoimi wychowawcami
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

- Liczba 100 charakteryzuje się pewną aurą niesamowitości - podkreślał podczas piątkowej uroczystości Przemysław Krzyżanowski, dyrektor Zespołu Szkół Menedżerskich w Świeciu. - Najbliższym życzymy 100 lat, ekscytujemy się setką rzuconych punktów przez jednego zawodnika, tworzymy ranking 100 najlepszych aut, ale jedna setka ma znaczenie szczególne. To 100 dni, które umownie odliczamy do egzaminu dojrzałości. Ma on stanowić przełom pomiędzy starszą młodzieżą, którą teraz jesteście, a faktycznie dorosłymi osobami.

REKLAMA
REKLAMA

Po przemówieniu Przemysław Krzyżanowski wręczył stypendia dyrektora szkoły czwórce uczniów. Odebrali je: Wiktoria Warczak i Jakub Gniefkowski z IV LOP oraz Patrycja Krakowiak i Emil Wardziński z IV TLG.

Chwilę potem obecni na sali ośrodka kultury w Laskowicach stanęli do obowiązkowego poloneza. Po nim zabawa przybrała już mniej oficjalny charakter, o czym świadczyła m.in. zmiana obuwia przez niektóre przyszłe maturzystki, które nie zamierzały oszczędzać się w tańcu.

Zobaczcie poniżej galerię zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA