Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Tak bawili się na studniówce uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
29 stycznia 2023, 16:23

W ostatnią sobotę stycznia odliczanie stu dni do egzaminu dojrzałości rozpoczęli uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu.  

Na balu w Dworzysku bawiło się ponad 120 osób
Fot. Andrzej Bartniak

Była to już ostatnia styczniowa studniówka. Tegoroczni maturzyści Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu świętowali w sali bankietowej w Dworzysku. Na balu maturalnym spotkali sie uczniowie sześciu klas.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl