Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Tak dopingowaliśmy Biało-Czerwonych podczas meczu z Meksykiem [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
22 listopada, 20:31

Chociaż na dworze lekki mróz, w hali widowiskowo-sportowej w Świeciu było we wtorek gorąco. W strefie kibica można był się poczuć niemal jak na stadionie w Katarze. Na pewno emocje były nie mniejsze. Bo wiadomo, że takie wydarzenia, jak mecze mistrzostw świata, najlepiej ogląda się w dużej grupie. 

Wielu zadbało o kibicowskie atrybuty w barwach narodowych
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Mundial to prawdziwe święto. Przed telewizorami zasiadają nawet ci, których trudno byłoby namówić do obejrzenia meczu piłkarskiego. Mistrzostwa świata rządzą się swoimi prawami. Na kilkadziesiąt dni pojawiają się miliony futbolowych ekspertów. To już taka "świecka tradycja".

W Świeciu z myślą o kibicach, którzy doskonale wiedzą, że takie wydarzenia najlepiej przeżywa się w dużej grupie, zorganizowano w hali widowiskowo-sportowej strefę kibica. Występ naszej reprezentacji można było oglądać na sporych rozmiarów telebimie.

REKLAMA
REKLAMA

Nie ograniczono się jednak tylko do meczu na dużym ekranie.

Organizatorzy przygotowali też kilka atrakcji. Zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, bo wielu przyszło na halę całymi rodzinami.

Było malowanie twarzy w barwy narodowe i konkursy z nagrodami. Nie sposób też nie wspomnieć o strefie gastronomicznej.

REKLAMA
REKLAMA

Kolejny raz strefa kibica zostanie otwarta w sobotę, 26 listopada o godz. 14.00 podczas meczu Polska-Arabia Saudyjska i w środę, 30 listopada o godz. 20.00 gdy Polacy zagrają z Argentyną.

Patronat nad strefą kibica objął burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski. Organizatorem jest gminna spółka Vistula-Park.

Poniżej galeria zdjęć ze strefy kibica.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

Frekwencja tyłka nie urywa...

Odpowiedzi: 0

Udział burmistrza w tym kicie sponsorowany, przez PiSo-ośmiornicowy ORLEN? Panie burmistrzu, jak tak można?

Odpowiedzi: 0

Ale tłumy!Brawo za pomysł!

Odpowiedzi: 0

Lewy znowu się nie popisał w reprezentacji a szansę miał na sto procent! Mogliśmy ten mecz wygrać.

Odpowiedzi: 0

Szał jak coś 

Odpowiedzi: 0

Brawo dla pana Burmistrza za inicjatywę.

Odpowiedzi: 0

Byłem i widziałem ,super sprawa .Dobże że dziś na obiad jadłem szpageti .

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz