Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Tłumy na stadionie. Zobaczcie zdjęcia z Dni Osia

bart
8 lipca, 10:00

Biorąc pod uwagę frekwencję, święto żadnej innej gminy wiejskiej w naszym powiecie nie może się równać z imprezą odbywającą się w Osiu. Tak jest od lat.

Dużym powodzeniem cieszyła się karuzela łańcuchowa
Fot. Andrzej Bartniak

Powody, dla których impreza w Osiu cieszy się tak dużą frekwencją są przynajmniej dwa. Pierwszy z nich, to mnogość atrakcji. Drugi, to turyści wypoczywający w okolicy, którzy tego dnia dość licznie pojawią się na obchodach święta gminy. Na stadion zaglądają zwłaszcza ci, którzy przyjechali w Bory Tucholskie z dzieci.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknie
Otworzy się w nowym oknie

Tym razem organizatorzy w szczególny sposób zadbali o atrakcje dla młodych. Głównym punktem wieczornej części programu  był koncert Williama Prestigiacomo z zespołem (finalisty programu „The Voice of Poland).

Komentarze (2)

Frekwencja była kiedyś. Teraz to pustki. Coraz gorsze są dni Osia.

Najbardziej boli fakt, że aktualny "organizator" nie potrafi powiedzieć prawdy jak zostały zapoczątkowane te festyny. Wszystkie zasługi dla siebie.

Ale jak to mówią, każda władza deprawuje.

Odpowiedzi: 0

To jakiś żart- relacja chyba zamówiona na potrzeby "organizatora"

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz