Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

W ręce łowców pedofili wpadł mieszkaniec naszego powiatu. Zdjęcia z zatrzymania

Andrzej Pudrzyński
13 września, 17:10

Łowcy pedofili to grupa zajmująca się demaskowaniem i ujmowaniem osób podejrzanych o skłonności pedofilskie, które potem przekazuje w ręce policji wraz z obciążającym ich materiałem dowodowym. Niedawno zatrzymali mieszkańca powiatu świeckiego.

Zatrzymanie mieszkańca gminy Dragacz przez łowców pedofili
Fot. ECPU Polska Łowcy Pedofili
REKLAMA
REKLAMA

Jak informuje fundacja ECPU Polska Łowcy Pedofili, kilka dni temu jej członkowie zatrzymali mieszkańca gminy Dragacz.

Mężczyzna sądził, że koresponduje w internecie z 11 i 12-letnimi dziewczynkami. Okazało się, że były to wabiki, które "pracowały nad nim" przez blisko rok.

Mieszkaniec gminy Dragacz miał wysyłać swoje nagie zdjęcia i filmiki, na których się masturbował. W zamian chciał podobne fotografie i nagrania od dziewczynek. Namawiał je, aby się masturbowały i to nagrywały.

REKLAMA
REKLAMA

51-letni mężczyzna został zatrzymany, kiedy przyjechał do Torunia.

- Spędził w policyjnym areszcie zaledwie 24 godziny. Tyle czasu w zupełności wystarczyło śledczym na zbadanie przedłożonego przez nas materiału dowodowego oraz przeprowadzenia czynności w miejscu zamieszkania podejrzanego - informuje ECPU Polska Łowcy Pedofili.
 
Mężczyzna został doprowadzony do toruńskiej prokuratury, gdzie - jak wynika z informacji łowców pedofili - postawiono mu zarzuty z art. 200 kodeksu karnego:
 
Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
REKLAMA
REKLAMA
Wobec 51-letniego mieszkańca gminy Dragacz zastosowano środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego ze stawianiem się dwa razy w tygodniu w lokalnej komendzie policji, a także poręczenie majątkowe. Podejrzany ma też zakaz opuszczania terytorium Polski.
 
- Będzie oczekiwał w domu na rozprawę w sądzie - informuje fundacja ECPU Polska.
 
Mężczyzna jest żonaty i ma pełnoletnią córkę.
 
Czekamy na informacje prokuratury dotyczące zatrzymania. Do sprawy wrócimy.
 
Poniżej galeria zdjęć.
REKLAMA
REKLAMA
 
a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (26)

Z której parafii ten ksiądz ? 

Odpowiedzi: 6

Zrób rozpęd i jebnij barana w ścianę gamoniu 

Odpowiedzi: 0

Ciekawe czy napiszą do krórej parafii go przeniosą

Odpowiedzi: 0

Jak łatwo ludziom wcisnąć kit, że każdy ksiądz to pedofil. Tym czasem ECPU złapała wielu pedofili i wśród nich nie było ani jednego księdza. Po co sprawdzić, jak można powtarzać, to co się wyczyta na Onecie czy wp.

Odpowiedzi: 0

Biskup i Kardynał, celujcie dalej bo na razie pudło. Wstyd, że głupoty wciskacie. Jeśli to miało być zabawne - to nie było!!

Odpowiedzi: 0

Jesteś nudny, przebrzmiały, małozabawny. Taki tendencyjny że aż typowy "męczybuła" na jeden temat. Wykrztuś inny komentarz - bardziej rozsądny i przemyślany. 

Odpowiedzi: 0

Z twojego domu, twój brat

Odpowiedzi: 0

Pomijam fakt, że Ci wielcy "ŁOWCY PEDOFILI" jedyne kogo potrafią "złapać" to upośledzonych, autystycznych dziadków (wystarczy obejrzeć ich filmiki), którzy z wiadomych przyczyn nigdy nie dotknęli kobiety i muszą się gdzieś wyładować. Druga sprawa jest taka, że nie mają oni ŻADNEJ władzy i nie mogą sobie od tak kogoś zatrzymać, trzepać mu telefon, kazać się nie ruszać i grozić gazem/pałką. Zwykłe nabijanie pieniędzy na ludziach powyżej 35 roku życia. 

Odpowiedzi: 2

Aleś ty głupi...

Odpowiedzi: 1

Ck wy z tą parafia ?? Do jakiej jednostki go przeniosą bym się zapytał 

Odpowiedzi: 0

Jakoś do pisania z dziećmi, wysyłania zdjęć po rno itd to nie są upośledzeni? Przecież wiedzą co robią, nie usprawiedliwia ich to ! Ciekawe czy jak by taki pisał do twojej córki co byś zrobił? Dal spokój bo on przecież jest upośledzony tak ? Puknij się w główkę 

Odpowiedzi: 0

Kto przez rok używa wabików , tylko taki który czerpie z tego przyjemność .Prawdziwi pedofile balują w Tajlandii i Wietnamie .Tu są specjalnie wysyłane zdjęcia nastolatek żeby zwabić niedorozwiniętych dziadków i stulejarzy .Jeb...ć Pedofili !!¡

Odpowiedzi: 0

To w końcu ten zatrzymany 'obcował płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuścił się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadził do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania'? Bo jak klikał w internecie z kimś, kto podawał się za nieletniego (wabiki), to trochę nielogiczny zarzut. Ci łowcy może mają dobre intencje, ale ich działania są mocno na pokaz.

Odpowiedzi: 2

I do póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała że nie jesteś zbytnio ogarniętą osobą. Jak tylko sobie klikał to według ciebie nic się nie stało? 

Odpowiedzi: 1

Czytaj ze zrozumieniem.

Odpowiedzi: 1

"doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania" - czyli namawianie nieletnich do tego, aby się masturbowały i to nagrywały. Czego tu nie rozumiesz? To nie powinno być karalne według ciebie?

Odpowiedzi: 1

Rozumiem treść zarzutów i jestem za surowym karaniem wszelkiej maści pedofilów, ale w tym całym zajściu nie uczestniczyła osoba nieletnia. Skoro nie było nieletniego, to jak mógł nieletniego do czegokolwiek namawiać? Zgadzam się z komentarzami, że to obrzydliwe i chore i nikogo nie bronię.

W tym temacie polecam kanał na YouTube Sierżanta Bagiety 'Co POLICJANCI myślą o ŁOWCACH PEDOFILÓW?' 

Odpowiedzi: 1

Ależ uczestniczyła osoba nieletnia!, jednak tylko w głowie pana zatrzymanego (bo równie dobrze po drugiej stronie mógł być taki sam osobnik jak i on). Człowiek miał wizję, że pisze z nastolatką więc tą wymyśloną nastolatkę namawiał do takich a nie innych czynności.

W temacie "Sierżanta Bagiety", to oglądając go można odnieść wrażenie, że żyje on troche światem "Amerykańskim", jednak żyjemy w Polsce.

Odpowiedzi: 0

w polskim prawie funcjonuje pojęcie USIŁOWANIE NIEUDOLNE, tzn. że sprawca zmierza do popełnienia czynu zabronionego, ale nie ma wiedzy, że jego realizacja nie jest wykonalna z uwagi na fakt, że po drugiej stronie (na szczęście) nie znajduje się osoba małoletnia, a dorosła kobieta wcielająca się w rolę dziecka.

To tak samo gdyby ktoś w nocy włamał się do jubilera, rozpruł sejf, który okazałby się pusty. Włamanie miało miejsce prawda? Tylko sprawca nie mógł wiedzieć, że sejf jest pusty, choć liczył na łup.

Odpowiedzi: 0

Biskup. Ten pedofil jest z takiego sortu jak ty

Odpowiedzi: 2

Brawo jaś

Odpowiedzi: 0

Zaraz po tobie jaś

Odpowiedzi: 0

Trzymaj się Jacuś, trzymaj mocno zwieracze. I nie schylaj się po mydło jeśli upuścisz....

Odpowiedzi: 1

A co myślisz że w pudle siedzą  same pedały , które czekają na męską obsraną dupę .Są widzenia bezdozorowe z kobietami .A taką padlina i tak by nie była puszczona na łaźnię z normalnymi facetami bo by dostał w pizdę .

Odpowiedzi: 1

Myślę, że w pudle właśnie czekają na takich jak on.

Odpowiedzi: 1

Tacy siedzą na ochronkach lub cwelowni .Mają wszystko oddzielnie .Mają lepiej niż normalni osadzeni .Na łaźnie oddzielnie miejsca ile się chce ,spacer też w miej osób ,lekarzbteż bez kolejki .Jedzenie dieta rybki ,szyneczki itp ..Co ty wiesz to nie komuna że klawisz sam jeszcze buntował żeby go gonić i siedzieli wszyscy razem .Gici ,frajerzy i cwele pod jedną celą ale za komuny !!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz