Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Adrian, Natalia, Jerzy
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  29°C / 18°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Jutro:
  27°C / 18°C
 • lekkie zachmurzenie
  Pojutrze:
  27°C / 16°C

Wiadomo, dlaczego ciężarówka stanęła w ogniu [zdjęcia]

bart
20 lipca, 10:01

Dopiero tuż przed godz. 22.00 zakończyła się wczorajsza akcja gaśnicza na autostradzie A1.  

Ciągnik siodłowy spłonął niemal doszczętnie
Fot. KM PSP Grudziądz

REKLAMA

Informacja o płonącym ciągniku siodłowym z naczepą na autostradzie A1, na wysokości Nowych Marzów, wpłynęła o godz. 19.55. Kierowca ciężarówki zdołał zjechać na pas awaryjny i w porę opuścić pojazd przewożący sól.

Rozpoczęcie akcji gaśniczej było jednocześnie początkiem kłopotów osób jadących autostradą w kierunku Gdańska. Utworzył się ogromny korek.

- Ponieważ samochód był napędzany gazem CNG jedną z pierwszych czynności, jakie należało podjąć, było schłodzenie zbiorników, aby zapobiec wybuchowi - mówi starszy sekcyjny Marcin Borucki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

REKLAMA

We wczorajszych działaniach na autostradzie brało udział dziewięć jednostek straży pożarnej ze Świecia, Grudziądza, Grupy, Górnej Grupy, Wielkiego Stwolna, Rudy i Szynycha.

Jak wstępnie ustalono, przyczyną pożaru była wada techniczna pojazdu. Na razie nie wiadomo, jakiego konkretnie rodzaju. Straty oszacowano wstępnie na 100 tys. zł.

REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (3)

A jak budowana S5 była zakorkowana na sporym odcinku to nawet wzmianki nie napisaliście o tym i ludzie jeszcze bardziej blokowali dojazdy. 

Odpowiedzi: 0

No i jaka była przyczyna? Bo wada techniczna to żadna odpowiedź 

Odpowiedzi: 0

Czy to iveco? U nas tez jedno w cng było i skonczylo tak samo

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz