Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Wielką wyżerkę czas zacząć. Festiwal food trucków na Dużym Rynku [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
12 sierpnia, 18:18

W piątek na Dużym Rynku w Świeciu rozpoczął się Food Truck Festivals. Do wyboru jest kilkanaście stoisk z potrawami z różnych stron świata. Impreza potrwa do niedzieli.

Zgodnie z życzeniem wielu mieszkańców, Duży Rynek będzie tętnił życiem. Przynajmniej przez trzy dni
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Takie kulinarne wydarzenia mają swoich wielbicieli. Już chwilę po godz. 15.00, gdy tylko rozpoczął się Food Truck Festivals, na Dużym Rynku pojawili się pierwsi klienci.

Nie brakowało takich, którzy wyjście potraktowali jako okazję do zjedzenia obiadu na miescie.

REKLAMA
REKLAMA

W ofercie są m.in. burgery, burrito, quesadillas, pierożki dim sum, churrosy, hot dogi, frytki belgijskie, wrapy, pastrami, panierowane kurczaki, owoce w czekoladzie, napoje.

Food trucki będą stały na Dużym Rynku przez trzy dni: w piątek do godz. 21.00, w sobotę od 12.00 do 21.00 i w niedzielę między 12.00 a 19.00.

Poniżej galeria zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

No no smakowicie ale danie da za 15 zł w niebo w gębie i kebaby u Turków i tak wymiatają 

Odpowiedzi: 1

Może jakiś przecinek, czy kropka, czy coś w tym rodzaju...

Odpowiedzi: 1

Ty frajer daj spokój przedmówcy. 

Odpowiedzi: 0

W końcu można zjeść coś dobrego w normalnej cenie.

Odpowiedzi: 1

Czyli pasują wam ceny po 20 - 40 zł a narzekacie na miejscowe gastro, aż żygać się chce

Odpowiedzi: 1

bo jest giga c***owe miejske gastro

Odpowiedzi: 1

A może jednak trzeba spojrzec z innej strony? Ci co się otworzyli szybko się zmyli, bo uznali że to z mieszkańcami i okolicznymi wiochami coś jest nie tak i nie wytrzymali tego ciągłego nadzekania?  Co jakiś nowy artykuł o gastro, czy artykuł o tym czego brakuje w tym zacnym mieście, to jest gigantyczny wysyp żali. Tacy mądrzy mieszkańcy Świecia, sami rozkręćcie biznesy i pokażcie jak to powinno wyglądać. A nie, sorry, takie rzeczy nie w Świeciu bo nie potraficie niczego zrobić w tym mieście za wyjątkiem nieustannego narzekania. 

Odpowiedzi: 0

Dobrze ze PO nie rządzi bo by było same niemieckie żarcie 

Odpowiedzi: 2

czytając twoj wpis , to najodpowiedniejsze żarcie dla ciebie byloby w psychjatryku.

Odpowiedzi: 1

Wolf to po niemiecku wilk, no i przedmówca ma rację frycu z PO. 

Odpowiedzi: 2

A Un to końcówka nazwiska koreańskiego dyktatora, bandyty trzymającego swój naród za mordę, azjatycka mendo.

Odpowiedzi: 0

UN ruska onuco, niedługo 20 zł będziesz płacił za chleb, w tym twoim super świecie. 

Odpowiedzi: 0

Ale rządzi PiS dlatego jesteś debilnym prostakiem, któremu brakuje bulwów z suszoną słoniną. 

Odpowiedzi: 0

mogli chociaz gowna od psó z chiodników posprzatać. Psie g*** to znak rozpoznawczy Świecia. Natychmiast opodotkować właścicieli psów i wzywać policję kiedy pieś srra na trawnik a własciciel tego nie sprzata.

Odpowiedzi: 2

Bardzo popieram

Odpowiedzi: 0

Sprostowanie, wzywać Straż Miejską, od tego jest

Odpowiedzi: 0

Ja dziękuje za takie ceny hamburgery po30zl odeszła mi ochota a wy macie sensacje dnia no cóż w tym mieście nic się nie dzieje to trzeba pisać o byle czym 

Odpowiedzi: 3

Proszę kiedyś wyjechać z tej wiochy zwanej Świeciem i przekonać się jakie są ceny w normalnych miastach. Nie dzieje się w Świeciu przez takich jak ty bo nikt nie będzie w stanie słuchać ciągłych narzekań światłych mieszkańców, co nigdy nie byli w dużym mieście. Jesteście żalosnymi mieszkańcami.

Odpowiedzi: 0

To ile ty zarabiasz że nie stać cię na hamburgera? Przecież to godzina pracy? Dostajesz pewnie z mopsu dodatki i na kadzojady 500+. A sama pewnie papierosy codziennie kupujesz i na paznokcie raz w tygodniu chodzisz... 

Odpowiedzi: 0

To ile ty zarabiasz że nie stać cię na hamburgera? Przecież to godzina pracy? Dostajesz pewnie z mopsu dodatki i na kadzojady 500+. A sama pewnie papierosy codziennie kupujesz i na paznokcie raz w tygodniu chodzisz... 

Odpowiedzi: 0

Oszczypek z Gryla jest , czy niet ?

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz