Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Justyna, Julianna, Krzysztof

Właściciel sklepu ufundował nagrodę za wskazanie włamywacza

Andrzej Bartniak
6 kwietnia, 19:29

W nocy z piątku na sobotę nieznany sprawca próbował włamać się do sklepu Przechowiak przy ul. Wojska Polskiego w Świeciu. Do środka się nie dostał, ale robiąc dziurę w ścianie spowodował spore straty. Właściciel obiecuje nagrodę za wskazanie niedoszłego złodzieja.  

Rabusie próbowali najpierw dostać się do środka od frontu. Ostatecznie spłoszył ich alarm
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Sporo zachodu zadał sobie włamywacz, który w świąteczny weekend próbował dostać się do sklepu Przechowiak. Zapewne jego łupem miały paść wytwarzane z konopi produkty CBD. Są one w Polsce legalne, ponieważ w odróżnieniu od suszu czy oleju zawierającego THC (organiczny związek chemiczny), nie mają właściwości odurzających.

O tym, że ktoś próbuje dostać się do środka powiadomiła właściciela sklepu w Przechowie firma ochroniarska. Prawdopodobnie złodziej lub złodzieje nie wiedzieli, że swoimi działaniami uruchomili alarm.
REKLAMA
    

- Najpierw usiłowano dostać się od przodu - relacjonuje Przemysław Dończyk, właściciel sklepu. - Gdy okazało się, że nic z tego, starano się wejść przez magazynek. To też się nie udało. W końcu zrobiono dziurę w ścianie z boku sklepu.

Starając się wejść do środka, sprawca przewrócił metalowy regał blokujący dostęp. Z półek pospadały i potłukły się stojące na nich m.in. szisze i bonga (rodzaje fajek wodnych).
REKLAMA

Właściciel oszacował straty na 6,5 tys. zł, z czego 5 tys. to straty w towarze.

- Za wskazanie policji włamywacza wyznaczam nagrodę - mówi właściciel sklepu. - O jej wartości można porozmawiać w moim sklepie przy ul. Wojska Polskiego 23.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA
Myjnia Ręczna oraz Centrum Autodetailingu Ekopara, ul. Wojska Polskiego 175a w Świeciu

Komentarze (22)

Co to w ogóle jest za sklep? Po co by się mieli włamywać, gdyby nie oczekiwali ukraść środków odurzających? Po fajki wodne... Ha, ha

Odpowiedzi: 1

Jakie środki odurzajace ? Polecam sie doedukowac a pozniej wypisywac farmazony :) i dlatego nadal mamy mentalne sredniowiecze w tym kraju. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 0

Ciekawe co ma pod ladą. Swoją drogą EŚ robi facetowi reklamę (lokowanie produktu) w tym wypadku "firmy". Znamy wszyscy metody działania takich jak to redaktor nazywa "sklepów". Sądzę, że gówniarze wiedzieli po co przyszli.

Odpowiedzi: 1

Ty pewnie też, ale nie powiesz. Spieprzaj dziadu.X

Odpowiedzi: 1

Znów udziela się patola ze "Sportowej" hehe milcz wieśniaku.

Odpowiedzi: 0

Dobrze byłoby udostępnić gdzieś jakieś nawet ocenzurowane nagranie z kamery, albo rysopis włamywacza :)

Odpowiedzi: 0

Podobno nagrody jest 2 mln euro bo zginęło 5 baniek 

Odpowiedzi: 0

Łajzy nigdy niczego nie uszanują, jaki kur. Pomysł żeby włamać się do takiego sklepiku. Zapewne jacyś przećpani po kilku nockach z rzędu. 

Odpowiedzi: 0

Straty na 5 tys to tyle materiału tam jest??? Woow

Odpowiedzi: 0

sprawe przejmie niezawodna granatowa kia

Odpowiedzi: 0

Jakiś ty tępy i tepi ludzie bzdury tu piszą, każdy wszystkiego zazdrości, i szydzi, niech was do cholery wszystkich patusow szag jasny trafi, a jak znajdą się wlamywacze to sam sie z nimi rozprawie, będą srali w zbroje obiecuję............. 

Odpowiedzi: 0

Nie stasz nie strasz bo sam się zezrasz

Odpowiedzi: 1

Ale z ciebie cep głupi, tekstu z lombardu się nasluchales, idioto podwórkowy, gratulacje, że takis tępy się urodziłeś, normalnie uśpić 

Odpowiedzi: 0

Ten Dończyk to już sam nie wie za co się brać.Najpierw nielegalne imprezy A teraz po drugiej stronie ulicy śmieszny "sklepik". 

Odpowiedzi: 0

Robota Dawidka i jego kumpli, w zeszłym roku był to sklep "Alex"...  też zrobili dziórę, nie trzeba być detektywem 

Odpowiedzi: 1

Dawidka tego Dawidka, ale śmiech na sali, dali się na taki sklepik jak na bank. Heh. Normalnie śmiech na sali. Jak dzieci. 

Odpowiedzi: 0

Darmowa reklama. 

Odpowiedzi: 0

Niech zalozy sobie kamery a nie pseudonagraoda smieszna jakas ahahaha xD

Odpowiedzi: 0

W Świeciu grasuje szajka złodzieji emblematów od samochodów, wyrywają znaczki znanych marek... Oddajcie mój znaczek!!! Świry jedne! 

Odpowiedzi: 0

Widać niektórym w komentarzach dupka pęka, bo innym się powodzi. To już jest chyba wizytówka polskości, czyli ciesz się, bo sąsiadowi nie wychodzi.

Odpowiedzi: 0

Nikt nie ma prawa niszczyc  co kolwiek nie jedne wpisy tych debili oczrniac kogos to potrafią ale by spotkać takiego sam na sam to by spieprzał tacy bochaterzy 

Odpowiedzi: 0

Adrian Ortel z ekipą z krąplewic Dominikiem Dobrzyńskim itd chwalą się nacpani od kiedy Ortel wrócił z delegacji sie bawią fetą i odbija Adrian to obsrany że wyjdzie fb na Adek Adek zmienił ... Niby na towar z pod lady sie rzucili bo dobre zioło a spać nie mogą po tej fecie a święta świętowali do dzis powykrecani ...aaa i po co nagroda trzeba se pomagać 

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz