Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Wreszcie będzie można porządnie zaparkować. Teren przy starym szpitalu zmienia się nie do poznania [zdjęcia]

red
13 maja, 17:27

Najważniejsza i najtrudniejsza część zadania związana z rewitalizacją terenu przy starym szpitalu w Świeciu została już wykonana. Do zrobienia pozostał już tylko niewielki fragment.

Dziury i nierówności na tym terenie to już przeszłość. W końcu będzie można wygodnie parkować
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

W ciągu ostatnich tygodni wyraźnie zmieniło się otoczenie starego szpitala w Świeciu. Efektem prac drogowców ma być nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń do parkowania.

Większa część prac w obrębie dawnego parkingu jest już wykonana. Teren został utwardzony płytami betonowymi i polbrukiem.

REKLAMA
REKLAMA

Sporą zmianę wprowadza wyburzenie muru uniemożliwiającego do tej pory przejście na ul. Polną. Przez pewien czas będzie można tamtędy przejechać samochodem.

- Takie rozwiązanie zostanie wprowadzone za kilka dni, gdy ekipa zajmie się obszarem w sąsiedztwie ośrodka zdrowia WAMAP - wyjaśnia Ryszard Sadowski, kierownik Wydziału Inwestycyjnego Urzędu Miejskiego w Świeciu. - Wcześniej, w części która niemal jest już gotowa, zostanie rozłożona trawa z rolki.

REKLAMA
REKLAMA

Po zakończeniu inwestycji, przejazd autem spod starego szpitala na ul. Polną nie będzie możliwy. Będzie jednak można tamtędy przechodzić.

Miasto zaplanowało także nasadzenia nowych krzewów i drzew. Całość będzie oświetlało 10 lamp ledowych.

Efekt tych działań mieszkańcy zobaczą pod koniec czerwca lub na początku lipca tego roku.

Inwestycję o wartości blisko 1,7 mln zł realizuje Zakład Drogowo-Mostowy w Świeciu.

Galeria zdjęć poniżej.

REKLAMA
REKLAMA

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Źródło: Urząd Miejski w Świeciu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

I dobrze, tamta okolica długo pozostawała zaniedbana, a teraz będzie pięknie. 

Odpowiedzi: 0

OK ładnie tylko znów betonoza

Odpowiedzi: 0

To prywatna przychodnia? prywatny parking? 

Odpowiedzi: 0

Może mi też miasto by zrobiło wjazd pod domem? 

Odpowiedzi: 0

Proponuję ustawić znak zakaz ruchu od 20 do 8 tak jak przy zamku

Odpowiedzi: 0

Prywaciarzom tak a kiedy grupa mieszkańców prosi od kilku lat o drogę na osiedlu to są zbywani

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz